"Big Brother". Magda Wójcik w nowej edycji "Azja Express"? Zabierze ze sobą Oleha, Łukasza czy Maffashion?

Magda Wójcik zamierza wykorzystać swoją wygraną w programie "Big Brother" i zrobić medialną karierę. Zadanie to może ułatwić jej telewizja TVN, która, według doniesień "Super Expressu", już zaprosiła Madzię do udziału w nowej edycji "Azja Express"!

Multimedia

Magda Wójcik w "Azja Express"?

Wyobrażacie sobie Magdę Wójcik w programie "Azja Express"? To mógłby być hit! Już "Big Brother" pokazał, że Madzia ciężko odnajduje się w trudnych warunkach, więc udział w show "Azja Express" mógłby być dla zwyciężczyni "Big Brothera" ogromnym wyzwaniem!

Angelika Głaczkowska w sukni ślubnej! Wychodzi za mąż?Zobacz więcej

Jeszcze nie wiadomo, kto będzie partnerować Magdzie Wójcik w programie. Wszyscy zastanawiają się czy Madzia zabierze ze sobą swojego chłopaka Oleha czy przyjaciela Łukasza Darłaka, ale jeszcze większą petardą castingową byłoby... zabranie na wyprawę Maffashion! Dziewczyny są przyjaciółkami, właśnie razem spędzają luksusowe wakacje, czyżby rozgrzewka przed wyprawą do Azji?

Myślicie, że Magda Wójcik poradziłaby sobie w programie "Azja Express"? O tym, czy Madzia z "Big Brothera" rzeczywiście weźmie udział w show przekonamy się już wkrótce, natomiast nowej edycji programu "Azja Express" należy spodziewać się wiosną 2020 roku na TVN!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×