"Big Brother". Maja Frykowska kontra Kinga Rusin i Piotr Kraśko! Nieprofesjonalne zachowanie dziennikarzy "Dzień Dobry TVN"? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Gościem niedzielnego wydania programu "Dzień Dobry TVN" była znana m.in. z reality show "Big Brother" Maja Frykowska. Nawrócona celebrytka na wizji musiała się zmierzyć z serią niewygodnych pytań Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Widzowie uznali, że zachowanie dziennikarzy "Dzień Dobry TVN" było nieprofesjonalne. O co pytali "Frytkę"?

Multimedia

Maja Frykowska, niegdyś znana jako Agnieszka "Frytka" Frykowska zdobyła popularność dzięki występom w kontrowersyjnych programach "Big Brother" i "Bar". Jej ścieżka kariery w polskim show biznesie jest niezwykle kręta. Frytka ma swoim koncie kilka skandali m.in. uprawianie seksu na wizji, ale jakiś czas temu nawróciła się i oddała swoje życie Bogu. Jak wygląda nowe życie popularnej "Frytki"? Jak odnosi się do swojej rozrywkowej przeszłości?

Kinga Rusin zaatakowała Małgorzatę Rozenek-Majdan! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Maja Frykowska pojawiła się w niedzielnym (30.09) wydaniu programu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o swoim nawróceniu. Celebrytka musiała się zmierzyć z serią niewygodnych pytań Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Ofensywne podejście dziennikarzy do gościa programu nie spodobało się jednak widzom, którzy skrytykowali w sieci ich zachowanie.

Nie za bardzo rozumiem (...). Każdy człowiek czegoś żałuje. Uważam, że to nic złego powiedzieć: gdybym był starszy i mądrzejszy, to bym tego nie zrobił - mówił Piotr Kraśko

Maja, ale twoje stare życie nie umarło, dlatego że przychodzisz do nas do programu, napisałaś o tym książkę. Jeśli to było tak traumatyczne i chciałaś od tego uciec, to pojawia się pytanie: dlaczego tego nie zrobiłaś? (...) Niczego Ci teraz nie brakuje: masz wiarę, masz męża, masz dziecko, a mimo wszystko wracasz do show-biznesu. Wcale się nie odcięłaś - wtrąciła się do dyskusji Kinga Rusin.

Całą rozmowę Kingi Rusin i Piotra Kraśki z Mają Frykowską możecie zobaczyć poniżej. Czy dziennikarze "Dzień Dobry TVN" rzeczywiście zachowali się nieprofesjonalnie? Oceńcie sami!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×