"Big Brother". Małgorzata Maier była gwiazdą TVN. Rzuciła wszystko i kompletnie zmieniła wizerunek. Trudno ją poznać!

"Big Brother" to program, który odmienił polską telewizję. Pierwsza edycja show dzisiaj jest już kultowa, a część jej uczestników pamięta się do dzisiaj. Po zakończeniu programu jedną z jego największych gwiazd była Małgorzata Maier, która niemal od razu znalazła zatrudnienie w TVN. W pewnym momencie jednak... rzuciła wszystko i kompletnie zmieniła wizerunek. Dzisiaj trudno ją poznać!

Multimedia

Małgorzata Maier była gwiazdą TVN. Rzuciła wszystko i kompletnie zmieniła wizerunek. Trudno ją poznać!

"Big Brother" to program, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Gdy show startowało w 2001 roku, nikt nie sądził, jak bardzo audycja wpłynie na polskie społeczeństwo oraz telewizję. Można zaryzykować stwierdzenie, że to właśnie "Big Brother" utorował drogę późniejszym audycjom telewizyjnym w stylu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" i "Love Island. Wyspa miłości" czy nawet youtubowym twórcom, z Ekipą Friza na czele!

Klaudiusz Sevković ma dorosłego syna. Tiger wyrósł na prawdziwego przystojniaka! Zobacz więcej

Widzowie do dzisiaj wspominają 1. edycję "Big Brothera" z ogromnym sentymentem. Część uczestników show co jakiś czas pojawia się w mediach, aby opowiedzieć o swoich wspomnieniach oraz wrażeniach z domu Wielkiego Brata. Co ciekawe, w tej grupie nie ma Małgorzaty Maier, która właściwie po finale "Big Brothera" stała się jego największą gwiazdą, bowiem telewizja TVN zaproponowała jej samodzielne prowadzenie programów "Dom pełen pomysłów" oraz "Kto Was tak urządził?". Z czasem jednak bytność finalistki i zdobywczyni 3. miejsca w "Big Brotherze" w mediach stopniowo malała, aż w końcu Małgorzata Maier całkowicie zniknęła z telewizji!

Dzisiaj Małgorzata Maier żałuje udziału w "Big Brotherze". W rozmowie z Patrycją Ceglińską-Włodarczyk, dla serwisu WP Kobieta, była celebrytka powiedziała:

Ja już dawno poszłam do przodu i staram się nie żyć wspomnieniami. To, co było kiedyś, skończyło się, minęło. Poza tym nie najlepiej wspominam ten program, bo on radykalnie zmienił moje życie. Niby się tego spodziewałam, ale ostatecznie przeżyłam szok. Straciłam wszystko, co osiągnęłam do tej pory, musiałam zacząć od nowa w innym mieście, w innym miejscu.

Marcin Najman pochwalił się piękną żoną. Julita Najman olśniewa urodą! To była missZobacz więcej

Przez lata Małgorzata Maier przeszła ogromną metamorfozę i już nie przypomina samej siebie sprzed 20 lat! Zdaniem wielu fanów dzisiaj wygląda dużo lepiej! Zresztą zobaczcie sami! Małgorzata Maier aktywnie prowadzi swój Instagram, gdzie promuje swoje artystyczne dzieła. Tutaj należy nadmienić, iż obecnie Małgorzata Maier zajmuje się ceramiką. Jej dzieła robią wrażenie!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • rusałka (gość)

  ble ble ble ... 0 0 0 - szkoda na to czasu, są ważniejsze i ciekawsze tematy

  05.11.2022 19:14
 • Big bra (gość)

  Jak wino hmmm

  17.07.2021 04:49
 • Loti (gość)

  Obejrzałam 26 !!! zdjęć bo chciałam zobaczyć ceramikę co robi wrażenie. Na 24 twarz pani, która ceramikę tworzy..... po co było wspominać o ceramice? Można było o kocie pisać.

  15.07.2021 13:16
 • Xzz (gość)

  Wcale mnie to nie dziwi, straciła wszystko Ona w tym programie wiecznie knuła , spiskowała nie przyjemna była. A czy teraz wygląda lepiej z tym botokem?? Jak kto lubi

  14.07.2021 05:06
 • Janka (gość)

  Zdjęcia z kocim przyjacielem są piękne 👍🥰🐱 Życzę Małgosi samych sukcesów.

  13.07.2021 19:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×