"Big Brother". Manuela Michalak dawniej była wielką gwiazdą. Każdy znał jej śmiech! Jak wygląda dzisiaj?

"Big Brother" to program, który zrewolucjonizował polską telewizję oraz popkulturę. Program, który zadebiutował na antenie TVN w 2001 roku, otworzył drzwi innym audycjom o podobnym profilu, stając się ojcem chrzestnym takich programów jak "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" czy nawet youtubowych formatów, jak EKIPA czy Team X. Jedną z gwiazd pierwszego "Big Brothera" była Manuela Michalak, która po programie robiła karierę medialną. Później jednak zniknęła z TV. Jak wygląda dzisiaj? Sprawdźcie!

Multimedia

Manuela Michalak dawniej była wielką gwiazdą. Każdy znał jej śmiech! Jak wygląda dzisiaj?

"Big Brother" to program, który zapisał się w historii polskiej telewizji. TVN w 2001 roku wystartował z programem, który odmienił oblicze audycji rozrywkowych w naszym kraju, pokazując, że gwiazdami małego ekranu mogą być zwykli ludzie.

Skład 1. edycji "Big Brothera" z pewnością do dzisiaj pamięta wielu. Nie ma już z nami zwycięzcy show, Janusza Dzięcioła, ale takie postaci jak Gulczas czy Klaudiusz Sevković wciąż w jakimś stopniu są obecni w polskim showbiznesie. Inną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 1. edycji "Big Brothera" była Manuela Michalak, której charakterystyczny śmiech stał się jej wizytówką.

Małgorzata Ohme wycałowała swojego partnera. Nie mogła oderwać się od ust Rafała Jakóbiaka!Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Tuż po zakończeniu "Big Brothera" to właśnie Manuela Michalak mogła się pochwalić największą sławą. Po zakończeniu programu, razem z pozostałymi uczestnikami "Big Brothera", wystąpiła w dwóch filmach Jerzego Gruzy: "Gulczas, a jak myślisz..." (2001) oraz "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" (2002). Następnie telewizja TVN zaangażowała ją do prowadzenia programu "Maraton uśmiechu". Później jednak jej przygoda z telewizją się zakończyła, a Manuela zajęła się czymś innym. Dzisiaj ma za sobą ukończone studia psychologiczne oraz zajmuje się handlem, m.in. zajmuje się dystrybucją suplementów zdrowia oraz... sprzedaje włosy do przedłużenia!

W 2002 roku Manuela wyszła za mąż za Tomasza Jabłońskiego, jednak jej małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Jak opowiedziała w jednym z wywiadów, dzisiaj przyjaźni się z byłym mężem. Zobaczcie, jak teraz wygląda Manuela Michalak!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • olo (gość)

  Ikona? czy was już kompletnie pogięło

  24.05.2022 19:30
 • Jojne (gość)

  Proste eipułg okspab

  26.11.2021 12:25
 • Mario (gość)

  Ale piękność hehehe 😭

  02.05.2021 08:36
 • Michał (gość)

  Manualna sprzedaje jaja na bazarze w Pułtusku i to nie jest funkcjonariusz BOR to tylko podobne do niej.

  30.04.2021 05:51
 • Morfeusz (gość)

  Ja jej śmiech by zabił słonia Śmiała się jak głopia do sera hehe

  30.04.2021 05:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×