"Big Brother". Manuela Michalak o nowych uczestnikach. Będzie ich oglądać w Domu Wielkiego Brata?

Manuela Michalak pojawiła się na inauguracji nowej edycji programu "Big Brother". Została zapytana o nowych uczestników. Co powiedziała? Będzie oglądać ich poczynania w Domu Wielkiego Brata?

Multimedia

"Big Brother" codziennie w TVN7! - sprawdź program tv

Ruszyła nowa edycja słynnego "Big Brothera". Pierwszego wieczoru fotoreporterom pozowali do zdjęć prowadzący oraz gwiazdy pierwszej edycji. Pojawiła się też Manuela Michalak, która dała się zapamiętać m.in. ze względu na jej bardzo charakterystyczny śmiech. Co sądzi o uczestnikach nowej edycji? - Jestem daleka od tego, żeby oceniać ludzi po wyglądzie czy dwóch sekundach. Poczekam na następne odcinki - powiedziała. - Każdy z nich musi mieć to coś w sobie, musi być inny - dodała.

Pięściarz, Youtuberka i raper. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata!Zobacz więcej

Manuela Michalak była uczestniczką pierwszej polskiej edycji "Big Brothera" w 2001 roku. W Domu Wielkiego Brata była do samego końca - zajęła drugie miejsce. Program wygrał wtedy Janusz Dzięcioł. Uczestnicy 1. edycji do dzisiaj są najbardziej rozpoznawalnymi postaciami kojarzonymi z tym formatem. Podczas inauguracji nowego "Big Brothera" oprócz Manueli i Janusza, obecna była także Alicja Walczak.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Emisja nowego "Big Brothera" odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Oprócz tego, w ciągu dnia obejrzeć będzie można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywać się będą wejścia antenowe live, które potrwają kilka minut.

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 zobaczymy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany będzie "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć będzie można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Martyna Wojciechowska nie chciała znowu poprowadzić programu? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×