"Big Brother". Marlena Klimczyk wyszła z Domu Wielkiego Brata! Kto będzie następny?

Marlena Klimczyk to czwarta osoba, która wyszła z Domu Wielkiego Brata i druga, która sama o tym zadecydowała. Co się wydarzyło? Dlaczego kolejna osoba opuściła "Big Brothera"?

Multimedia

Marlena wyszła z Domu Wielkiego Brata

Marlena Klimczyk już od kilku dni wspominała, że nie czuje się dobrze w Domu Wielkiego Brata. Często płakała i mówiła o swojej tęsknocie za dziećmi. Rozważała odejście z "Big Brothera" i ostatecznie, w czwartek (28.03.2019) wyszła z Domu na własną prośbę.

Justyna Żak ukarana za złamanie regulaminu! Juszes opuści Dom Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Po opuszczeniu programu, Marlena spotkała się z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme oraz... swoją ukochaną babcią! To była dla niej wyjątkowo miła niespodzianka. - Wszystko się nawarstwiło. Tęsknota za dziećmi, pewne sytuacje, które się w domu pojawiły. Na pewno nie odeszłam z powodu jakiegoś uczestnika. Nie byłam przygotowana na aż tak wiele - wyjaśniała w programie "Big Brother Nocą".

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Przypomnijmy, że to już druga osoba, która postanowiła wyjść z Domu Wielkiego Brata. Wcześniej z programu zrezygnował Daniel Barłóg, który twierdził, że w programie "nie mógł być sobą na 120 procent". Decyzją widzów z "Big Brothera" odpadły natomiast Agnieszka Raczyńska i Natalia Wróbel.

Marlena Klimczyk - kim jest?

Marlena ma 35 lat i mieszka w Puławach. Ukończyła szkołę psychoterapii, ale pracuje w biurze detektywistycznym. Najtrudniejszą, a zarazem najpiękniejszą rolą, w której się sprawdza, jest rola matki. Ma trójkę wspaniałych dzieci, które są dla niej całym światem. Marlena dba o siebie nie tylko pod względem fizycznym, ale również duchowym. Jest oczytana, inteligentna i bardzo atrakcyjna. Życiowe doświadczenia sprawiły, że nabrała dużej pewności siebie. Jeżeli miałaby być zwierzęciem, byłaby kotem, ponieważ zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Niczego w swoim życiu nie żałuje i ma apetyt na więcej!

Pięściarz, Youtuberka i raper. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
 • I34 (gość)

  Moim zdaniem idzie się do programu świadomie, a nie na chwilę. Po co się pchali do tv. Wiadomo że to show, zabawa, ludzie poznają swoje własne Ja i i swoje ciemne oblicze, oraz to jak radzą sobie ze stresem. A to że ktoś ma inną orientację od drugiej osoby. To naprawdę Tomek TWOJA INTELIGENCJA 0%WYPADAJ Z TEJ GRY. JESTEM CHODZACYM ZEREM. A ZA TO drugi kolega Niech moc BĘDZIE Z TOBĄ CHLOPAKU👌🤸‍♀️

  29.03.2019 22:09
 • koko (gość)

  A kogo to k... obchodzi ?

  29.03.2019 20:54
 • Dziedzic Stanisław (gość)

  Co Wy robicie czekaliśmy zupełnie na coś innego cenie Was za wiele ratujcie ten program jeszcze chwile oglądalność będzie blisko zera jetem wiernym waszym fanem przepraszam , to jest badziewie

  29.03.2019 19:52
 • Viola (gość)

  Witam powinna Justyna żak i Tomek

  29.03.2019 16:13
 • W szoku (gość)

  Ktoś w ogóle to badziewie ogląda? Większość z tych rzeczy, to ustawka, a poziom, który ten program prezentuje jest po prostu przerażający...

  29.03.2019 09:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×