"Big Brother". Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata w Niemczech nie wiedzą o epidemii koronawirusa!

Produkcja programu "Big Brother" w Niemczech postanowiła nie informować mieszkańców tamtejszego Domu Wielkiego Brata o epidemii koronawirusa, panującej w kraju i na świecie. Pojawia się pytanie - czy nie powinni się dowiedzieć?

Multimedia

"Big Brother" w Niemczech - uczestnicy nie wiedzą o koronawirusie

Nowa edycja niemieckiego "Big Brothera" rozpoczęła się 6 lutego 2020 roku. Uczestnicy programu zostali zamknięci w Domu Wielkiego Brata i od tego dnia nie dowiadują się o niczym, co dzieje się w kraju i na świecie. To oznacza, że nie wiedzą także o epidemii koronawirusa, która przez WHO nazwana jest już pandemią.

Kolejne programy Polsatu zawieszone z powodu koronawirusa! Kiedy powrócą na antenę?Zobacz więcej

Jak informuje sueddeutsche.de, nikt z uczestników reality show nie ma pojęcia, ile osób zaraziło się koronawirusem w Niemczech i na całym świecie, ani jakie radykalne kroki zostały podjęte przez rządy krajów. Nowi mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zostali poddani testom na obecność wirusa Covid-19 i dostali zakaz informowania pozostałych o sytuacji panującej poza murami domu.

Twórcy "Big Brothera" w Niemczech zapewniają, że sytuacja zmieni się jedynie w przypadku, gdy koronawirusem zakażony zostanie członek rodziny którego z uczestników. Stacja Sat. 1 twierdzi, że takie działanie nie jest wątpliwe pod względem etycznym. Z tym jednak nie zgadzają się niektórzy obserwatorzy życia publicznego, nie tylko w NIemczech.

Krystian Wieczorek miał test na obecność koronawirusa! "Miałem poczucie, że jestem petentem i intruzem"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gość (gość)

  a to w ogóle jest jakaś epidemia Koronawirusa :-) !!!

  16.03.2020 22:29
 • ColdHeart (gość)

  To mi przypomina sytuację z Danganronpy gdzie w szkole zamknięci byli uczniowie odcięci od zewnętrznego świata i musieli się z tamtąd wydostać nie wiedząc że na zewnątrz panuje chaos anarchia i rozpacz

  16.03.2020 20:40
 • Dimu (gość)

  No nie ma jak w dimu. Niech ktoś, to chociaż raz przeczyta przed publikacją. Telekibel

  16.03.2020 18:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×