"Big Brother" nominacje 10. Odpadła Katarzyna Olek! Kto jest nominowany?

To już 10. nominacje i 10. odcinek "Big Brother Arena"! Z Domu Wielkiego Brata musiała wyjść kolejna osoba, a pozostali uczestnicy po raz kolejny wskazali, z kim chcieliby pożegnać się za tydzień. Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 10. odcinku "Big Brother Arena"?

W 10. odcinku "Big Brother Arena" Agnieszka Woźniak-Starak przypomniała co działo się w minionym tygodniu w Domu Wielkiego Brata. Mieszkańcy cofnęli się w czasie do czasów PRL, a między Madzią a Olehem wybuchło uczucie, z którym już się nie kryją. Jeszcze w czasie głosowania Wielki Brat poinformował uczestników, że spośród pięciu nominowanych osób najwięcej głosów zdobyli Magda Zając, Radek i Kasia. Całej trójce od razu zrzedły miny. Ostatecznie z Domem Wielkiego Brata musiała pożegnać się Kasia. - Jestem zachwycona, że udało mi się w tym domu być dwa miesiące - powiedziała tuż po wyjściu i zapowiedziała, że teraz wybuchnie, bo chce zostać gwiazdą.

Będzie drugi sezon "Big Brothera"? To już prawie pewne!Zobacz więcej

Katarzyna Olek - kim jest?

Kasia jest 23-latką, która ma duszę artystyczną - jest wokalistką jazzową i fotografem. Jej największym osiągnięciem do tej pory było reprezentowanie Polski na festiwalu w Azerbejdżanie. W jej życiu ważną rolę odgrywa mama, której Kasia zawdzięcza poczucie własnej wartości i śmiałość do wyrażania opinii - nawet tych kontrowersyjnych. Przyciąga swoją oryginalną urodą. Lubi prowokować poglądami i wchodzić z innymi w dyskusje. Najbardziej drażni ją brak argumentów, chamstwo i plotkowanie. Sama jest honorowa i szczera. W wolnym czasie uprawia aerobik i pilates.

Zobacz galerię

"Big Brother" - nominacje

Po wyjściu Kasi przyszedł czas na nowe nominacje. Zaczął Radek, który w wielkich bólach wskazał Łukasza i Magdę Zając, która po nim pojawiła się w Pokoju Zwierzeń. Nominowała Łukasza i Madzię. Kolejny nominował Bartek - wskazał Izę i Łukasza. Igor nominował Łukasza i Bartka, Łukasz - Magdę Zając i Radka, Oleh - Bartka i Magdę Zając, Iza - Łukasza i Oleha, a Madzia - Magdę Zając i Izę.

W 10. odcinku "Big Brother Arena" nominowani zostali Łukasz Darłak i Magda Zając!

Justyna Żak i Paweł Grigoruk odeszli z programu na własne życzenie! Juszes komentuje sytuację!Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×