"Big Brother" nominacje 11. Kasia Olek zaśpiewała w programie! Odpadła Magda Zając! Kto jest nominowany?

W Dzień Matki wyemitowano 11. odcinek "Big Brother Arena", który otworzył muzyczny występ byłej uczestniczki programu - Kasi Olek. W tym wyjątkowym dniu mieszkańcy złożyli swoim mamom życzenia. Nie obyło się jednak bez nominacji. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku reality show TVN.

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 11. odcinku "Big Brother Arena"?

To już 11 tydzień zmagań w domu Wielkiego Brata. W niedzielę (26 maja) wyemitowany kolejny odcinek "Big Brother Arena", w którym poznaliśmy wyniki głosowania widzów i kolejnych nominowanych. Zanim jednak poznaliśmy nazwisko osoby opuszczającej dom Wielkiego Brata, na scenie zaśpiewała Kasia Olek, która zaliczyła jednak podczas swojego występu niemałą wpadkę. Uczestniczka, która w poprzednim tygodniu opuściła "Big Brothera" przez gromkie brawa nie usłyszała dobrze podkładu i nie wbiła się dobrze w początek jazzowego utworu.

Kasia Olek narzeka na zarobki w show-biznesie! Ile zarobiła w programie?Zobacz więcej

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Matki w studio "Big Brother Arena" nie mogło zabraknąć mam uczestników. Pojawiła się m.in. mama Radka, Ewy oraz Izy. Na widowni obecna była też mama prowadzącej - Agnieszki Woźniak-Starak. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata mogli nagrać dla swoich rodzicielek życzenia w dniu ich święta. -Szkoda, że nie możemy się przytulić i dotknąć - skomentowała wzruszona mama Izy.

W tym tygodniu nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata było aż siedmioro uczestników: Łukasz, Magda Zając, Bartek, Igor, Iza, Oleh oraz Radek. W 11. odcinku "Big Brother Arena" z Domem Wielkiego Brata pożegnał się Magda Zając. - Przeżyłam przygodę życia. Niezapomniana przygoda, nie da się tego opisać. Bardzo się cieszę, że tutaj byłam - powiedziała tuż po wyjściu. -Prześlizgałam się przez ten program, pobiłam wszystko - wspominała swoje wszystkie nominacje.

Miłość Oleha do Madzi jest prawdziwa? Czy ten związek ma szansę przetrwać? Zobacz więcej

Magda Zając - kim jest?

Magda na co dzień wychowuje 9-letnią córkę, uprawia 200 hektarów pola i hoduje krowy. Ma 27 lat i pochodzi z Roztoki – niewielkiej miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Aktualnie jest singielką z wyboru, mieszka z rodzicami i wychowuje samotnie 9-letnią córkę Wiktorię, która stanowi centrum jej życia, o czym świadczy chociażby ogrom wspólnych zdjęć na jej facebookowym profilu. Prowadzenie gospodarstwa to nie jedyne zajęcie Magdy Zając. Spełnia się również w pracy w wydziale promocji Starostwa Powiatowego w Chełmie. W końcu ma do tego świetne kompetencje – skończyła zarządzanie przedsiębiorstwem w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Chełmie. Magda weszła do programu z przytupem, wyróżniając się już podczas wykonywania swojego pierwszego zadania. Była barwną uczestniczką domu Wielkiego Brata.

Zobacz galerię

"Big Brother" - nominacje

Kiedy Magda Zając opuściła "Big Brothera" przyszedł czas na kolejne nominacje. Łukasz wskazał Igora i Radka. Następnie w Pokoju Zwierzeń pojawił się Igor, który nominował Łukasza oraz Magdę. Kolejny nominował Oleh - wskazał Bartka i Łukasza. Igor nominował Łukasza i Bartka, Magda - Izę i Igora, Iza - Łukasza i Oleha, Bartek wskazał Izę oraz Oleha, a Radek - Łukasza i Izę.

W 11. odcinku "Big Brother Arena" nominowani zostali: Łukasz Darłak i Izabela Mączka.

Przyszła gwiazda wyszła z Domu Wielkiego Brata! Łukasz ponownie nominowany! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×