"Big Brother" nominacje 7. Chłopak Justyny nowym uczestnikiem! Odpadł Łukasz Darłak! Kto jest nominowany?

Za nami 7. odcinek "Big Brother Arena". Okazało się, że do Domu Wielkiego Brata wchodzi nowy uczestnik - Paweł Grigoruk! Ktoś jednak musiał pożegnać się z programem, a kolejne osoby zostały nominowane do wyjścia z domu. Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 7. odcinku "Big Brother Arena"?

W 7. odcinku "Big Brother Arena" już na samym początku okazało się, że do Domu Wielkiego Brata wchodzi nowy uczestnik! I to nie byle jaki, bo jest to chłopak Justyny "Juszes" Żak - Paweł Grigoruk. Wyjaśnił przy okazji, dlaczego Justyna nie dostała od niego życzeń. Okazało się, że życzenia zostały nagrane, ale niewysłane, bo według Pawła mogły one wpłynąć bardziej negatywnie niż pozytywnie na Justynę. Czas na ogłoszenie wyników! Z programu odpadł Łukasz! - Chciałbym zostać dłużej. To jeszcze nie był mój czas - powiedział Bartkowi Jędrzejakowi po wyjściu. - Nauczyłem się akceptować różne typy osobowości - dodał.

Nikt nie opuścił domu Wielkiego Brata! Dlaczego eliminacje się nie odbyły?Zobacz więcej

Łukasz Darłak - kim jest?

Łukasz ma 26 lat, pochodzi z Rzeszowa. Jest z wykształcenia psychologiem i pracuje z osobami chorymi na autyzm. Kocha swoją pracę, a możliwość pomagania innym daje mu ogromną satysfakcję. Zdaje sobie sprawę, że w osiągnięciu sukcesu ważny jest rozwój osobisty. Ma pozytywne podejście do życia. Nawet codzienne, rutynowe czynności, sprawiają mu radość. W jego życiu ważną rolę odgrywają przyjaciele. Za swoją najlepszą cechą charakteru uważa spokój. Czuje się atrakcyjny i szczery. W wolnych chwilach ćwiczy crossfit i kalistenikę.

Zobacz galerię

"Big Brother" - nominacje

Po wyjściu Łukasza przyszedł czas na nowe nominacje. Wcześniej jednak w Pokoju Zwierzeń Angelika i Kuba dowiedzieli się, że dzięki nim jedna z osób może mieć immunitet podczas nominacji. Wybrali Magdę Zając. Jako pierwsza nominowała Magda Wójcik - wskazała Kubę i Angelikę. Oleh - Justynę i Kasię, Magda Zając - Kasię i Bartka, Iza - Kubę i Angelikę, Kuba - Kasię i Magdę Wójcik, Angelika - Olaha i Bartka, Igor - Kasię i Justynę, Radek - także Kasię i Justynę, Justyna - Angelikę i Kubę, Bartek - Oleha i Justynę, a Kasia - Angelikę i Kubę.

W 7. odcinku "Big Brother Arena" do opuszczenia domu Wielkiego Brata zostali nominowani Kasia, Justyna, Angelika i Kuba!

Karna nominacja trzech uczestników rozwścieczyła widzów! Wielki Brat zachował się nieetycznie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Komentarze

Skomentuj
 • Kefir z grzybka kefirowego (gość)

  Łukasz był aktorem i grał w programach typu 19+ na tvn, a nie żadnym psychologiem Dobrze, że odpadł bo już mi się rzygać chciało od oglądania tego pedała

  29.04.2019 11:03
 • Marti (gość)

  Kasia do domu

  29.04.2019 08:35
 • Radosław Palacz (gość)

  Radosław Palacz

  29.04.2019 00:30
 • Oleh Riaszeńczew (gość)

  Izabela Mączka Oleh Riaszeńczew

  29.04.2019 00:29
 • zal

  nie wiem jakim umyslowo chorym trzeba byc by ogladac ten patologiczny program

  28.04.2019 22:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×