"Big Brother" nominacje 9. Aż pięć osób jest nominowanych do wyjścia z programu! Łukasz Darłak powrócił do show!

9. nominacje w programie "Big Brother" za nami! Kontrowersji nie zabrakło! Aż pięć osób jest nominowanych do wyjścia z programu! Łukasz Darłak powrócił do show! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w programie "Big Brother Arena"!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 9. odcinku "Big Brother Arena"?

W tym tygodniu do wyjścia z domu Wielkiego Brata były nominowane Magda, Kasia i Justyna, jednak z powodu opuszczenia show przez Justyną i Pawła, głosowanie zostało przerwane i dzisiejszego wieczora nikt nie odpadnie z programu "Big Brother". Sielska atmosfera jednak szybko się skończyła, bo nadszedł czas na nominacje, a uczestnicy już są na takim etapie, że naprawdę trudno jest im argumentować swoje typy.

Nominacje były niezwykle dramatyczne! Tym razem nominowana jest aż... piątka uczestników! Tego nie spodziewał się chyba nikt. Do wyjścia z domu Wielkiego Brata są Kasia, Magda Zając, Bartek, Radek oraz Magda Wójcik!

Justyna Żak i Paweł Grigoruk odeszli z programu na własne życzenie! Juszes komentuje sytuację!Zobacz więcej

To oznacza, że rywalizacja będzie naprawdę zacięta. Właściwie dzięki takiej ilości nominowanych osób większe pole do popisu mają widzowie, którzy mogą wyrzucić z programu zawodników, których do tej pory nie mieli okazji. Będą zaskoczenia w przyszłym tygodniu? Z pewnością!

Odcinek "Big Brother Arena" skończył się w kontrowersyjny sposób... Telewizja TVN, mimo wcześniejszej decyzji widzów, postanowiła przywrócić do programu... Łukasza Darłaka! Widzowie już teraz są oburzeni, twierdząc, że Łukasz jest osobą podstawioną przez producentów. Według regulaminu Łukasz wchodzi na miejsce Justyny i Pawła, którzy dobrowolnie opuścili program, ale czy takie zachowanie producentów programu jest fair wobec widzów, którzy już wcześniej wydali pieniądze na smsy i "wyrzucili" Łukasza? Dajcie znać, co o tym myślicie!

ŁUKASZ DARŁAK WRACA DO PROGRAMU "BIG BROTHER"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kibic (gość)

    Magda Z. Opuść program, robisz wiochę dla Lubelszczyzny. Robisz wstyd dla swojej rodziny a zwłaszcza dla córki. Dzieci się będą śmiać że matka włazi do łóżka innego faceta

    14.05.2019 10:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×