"Big Brother". Oleh Riaszeńczew ma koronawirusa! Jak czuje się on i jego partnerka, Magda Wójcik?

Oleh Riaszeńczew właśnie ogłosił, że zaraził się koronawirusem! Jak czuje się uczestnik "Big Brothera"? Czy jego partnerka - Magda Wójcik - również jest zarażona? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

Oleh z "Big Brothera" ma koronawirusa!

Oleh Riaszeńczew zdobył popularność dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Big Borthera". Teraz chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami szczegółami z życia, ale właśnie przekazał im smutną wiadomość - ma koronawirusa!

Madzia i Oleh biorą ślub? "Jak uroczo wyglądam jako panna młoda?"Zobacz więcej

Oleh przyznał, że wynik testu dał pozytywny wynik i czeka go kwarantanna. Wyznał także, że przez wirusa stracił zmysł smaku i węchu.

Dostałem wyniki. Wynik jest taki, że wykryto u mnie koronawirusa. Jest to totalnie przerąbane, bo nie czuję się już źle, nie mam gorączki, został mi troszkę katar i to w sumie tyle. Jeszcze od wczoraj nie mam smaku i węchu, ale czuję, że mi trochę wraca. Ale nawet nie mając objawów, muszę odbyć dwutygodniową kwarantannę - wyznał na Instagramie.

Od razu wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy jego partnerka - Magda Wójcik - z którą mieszka, także jest zarażona. Zwyciężczyni "Big Brothera" przyznała, że jeszcze nie miała robionego testu, ale przewiduje, że lada chwila może się zarazić.

Ja nie miałam robionego testu, gdyż nie miałam wtedy żadnych objawów, więc nie wiem, czy mam wirusa, czy nie, ale pewnie będąc z Olo w jednym mieszkaniu non stop, lada dzień się zarażę - wyznała w rozmowie z "Pudelkiem".

Życzymy dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • es (gość)

    Ale kit. Parcie na szkło?

    27.08.2020 02:49
  • Marcin (gość)

    Biorąc pod uwagę wiarygodność testów to może nawet i 2 miesiące tej kwarantanny.

    25.08.2020 20:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×