"Big Brother". Piotr "Gulczas" Gulczyński i Klaudiusz Ševković krytykują decyzję Daniela! Jak wspominają swój pobyt w Domu Wielkiego Brata?

Piotr "Gulczas" Gulczyński i Klaudiusz Ševković opowiedzieli w "Dzień Dobry TVN" o nowej edycji "Big Brothera". Podzielili się też wspomnieniami na temat swojego pobytu w Domu Wielkiego Brata.

Multimedia

Piotr „Gulczas” Gulczyński i Klaudiusz Ševković to uczestnicy pierwszej edycji "Big Brothera". W "Dzień Dobry TVN"opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z programem i tegorocznej edycji. Co sądzą o odejściu Daniela z domu Wielkiego Brata? - Dla mnie to jest śmieszne, facet, który nazywa się fighterem i decyduje się wziąć udział w programie, nie powinien rezygnować – wyznał Gulczyński. Panom na kanapie towarzyszyła również córka Klaudiusza – Vanessa. Co sądzi o udziale swojego taty w programie?

Pięściarz, Youtuberka i raper. Poznaj mieszkańców Domu Wielkiego Brata!Zobacz więcej

"Big Brother" - kiedy oglądać?

Nowy "Big Brother" nie jest realizowany w studiu telewizyjnym. Emisja programu odbywa się od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. Oprócz tego, w ciągu dnia oglądać można "Big Brother - Pobudka" (godz. 9:50), "Big Brother - Popołudnie" (godz. 13:35), "Big Brother - Podwieczorek" (godz. 16:40) oraz "Big Brother - Nocą" (godz. 23:15). Wtedy odbywają się będą wejścia antenowe live, które trwają kilka minut.

SPRAWDŹ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na player+

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 oglądamy "Big Brother Nocą", w którym do interaktywnego studio będą zapraszani dziennikarze i celebryci, na bieżąco omawiający wydarzenia z odciętego od świata domu. W soboty o godz. 20:00 pokazywany jest "Big Brother Raport", w czasie którego goście specjalni będą zastanawiać się nad dwójką nominowanych do opuszczenia programu. Również w soboty, ale po godz. 23:00, obejrzeć można "Big Brother Nocą+" - tutaj żadna ciekawostka, gorąca akcja ani ostry przypał, nie będą owiane tajemnicą. Kto odpadł, a kto zostaje w Domu Wielkiego Brata dowiadujemy się w niedziele o godz. 20:00, oglądając "Big Brother Arena". Dodatkowo, na Player.pl można w każdej chwili sprawdzić, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata.

Wielki Brat jest kobietą! Piosenka "Kim naprawdę jesteś" motywem przewodnim!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×