"Big Brother". Przed laty Jola Rutowicz była gwiazdą telewizji! Jak dzisiaj wygląda kontrowersyjna celebrytka?

Jola Rutowicz jeszcze kilka lat temu była jedną z najbardziej znanych polskich celebrytek, jednak sama postanowiła usunąć się w cień i zniknąć z polskiego showbiznesu. Dlaczego? Co się stało? Jak dzisiaj wygląda Jola Rutowicz? Jak się zmieniła zwyciężczyni "Big Brothera"? Czym się teraz zajmuje? Sprawdźcie!

Multimedia

JAK ZMIENIŁA SIĘ JOLA RUTOWICZ?

Jolanta Rutowicz - to imię i nazwisko było na ustach wszystkich w 2007 roku, gdy na antenie TV4 ruszył program "Big Brother 4.1". Charakterystyczne długie czarne włosy, tipsy, maskotki jednorożców, lateksowe skąpe ubrania oraz niezbyt mądre powiedzonka i roszczeniowa postawa - to była Jola Rutowicz w całej krasie. Dziewczyna zaliczyła wejście z buta do polskiego showbiznesu. O Rutowicz można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że była nijaka. To cecha, jakiej mogą pozazdrościć jej uczestnicy nowej TVN-owskiej edycji "Big Brothera"...

Rolniczka weszła do Domu Wielkiego Brata! Namiesza?Zobacz więcej

Jola Rutowicz w "Big Brotherze" irytowała, denerwowała, ale też wzbudzała zainteresowanie. W pewnym momencie z głupiutkiej laleczki w oczach widzów przemieniła się w jedną z najprawdziwszych postaci w tym programie, czym zdobyła sympatię widzów i finalnie... wygrała program "Big Brother 4.1"! Po latach Rutowicz przyznała, że jej postać w Big Brotherze była dokładnie zaplanowana i wymyślona przez uczestniczkę jeszcze w Londynie, gdzie Rutowicz mieszkała przed startem show.

Po występie w czwartej edycji "Big Brothera" przyszedł czas na vipowską edycję show, gdzie w "Big Brother 5" Jola Rutowicz zajęła drugie miejsce, ustępując tylko aktorowi Jarosławowi Jakimowiczowi, z którym jeszcze w programie... miała się związać! Do dzisiaj nie wiemy, czy para rzeczywiście była razem czy była to swoista gra pod publiczkę, ale przyniosła efekty - Jola i Jarek później otrzymali w TV4 własne show pt. "J&J, czyli Jola i Jarek".

Gulczas i Klaudiusz Ševković krytykują decyzję Daniela! Jak wspominają swój pobyt w Domu Wielkiego Brata?Zobacz więcej

Rok 2008 przyniósł także udział Joli Rutowicz w programie TVP pt. "Gwiazdy tańczą na lodzie", jednak celebrytka zbyt długo sobie nie potańczyła, ponieważ odpadła już w drugim odcinku. Widocznie podcięło to lekko skrzydła wschodzącej gwieździe ścianek, ponieważ Rutowicz ograniczyła swoją medialną aktywność. Co ciekawe, w 2012 roku Jolanta Rutowicz postanowiła rozliczyć się z polskim showbiznesem, wydając książkę pt. "Inna", gdzie uchyliła rąbka tajemnicy kulis swojej sławy.

Później Jola Rutowicz całkowicie odcięła się od polskiego celebryckiego piekiełka i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie kompletnie zmieniła swój wizerunek. Teraz stara się wyglądać bardziej stonowanie oraz seksownie. Do tego zmieniła kolor włosów i jest w szczęśliwym związku. Mały powrót do polskiego showbiznesu Jola Rutowicz zaliczyła w 2015 roku, gdy pojawiła się w programie "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Ostatnio jeden z fanów zadał jej pytanie, czy będzie oglądać nowego "Big Brothera", jednak Rutowicz odpowiedziała (pisownia oryginalna):

Nie mam tu telewizji polskiej słońce , zreszta mało mnie interesuje co sie dzieje w polskim Schowbusinessie 🤗

Jesteście ciekawi jak dzisiaj wygląda Jola Rutowicz? Sprawdźcie, jak zmieniła się kontrowersyjna zwyciężczyni programu "Big Brother"! Wygląda lepiej?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jol (gość)

    Co za lachoń

    11.04.2019 19:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×