"Big Brother". Radosław Palacz szokuje wyglądem! "Hanys" pozbył się ogromnej brody! Dlaczego?

Radosław Palacz był jednym z bohaterów 1. edycji reaktywowanego "Big Brothera", który na antenę TVN 7 trafił w 2019 roku. Chyba wszyscy widzowie doskonale pamiętają imponującą, ogromną brodę "Hanysa", której... już nie ma! Zobaczcie, jak teraz wygląda Radosław Palacz!

Multimedia

"Big Brother" reaktywował się, po wielu latach, wiosną 2019 roku i program praktycznie z miejsca stał się hitem stacji TVN 7. Widzowie do dzisiaj pamiętają najbardziej charyzmatycznych uczestników tej edycji show.

Z całą pewnością jednym z nich był Radosław Palacz. Popularny "Hanys" cieszył się uznaniem zarówno ze strony innych uczestników "Big Brothera", jak i widzów, dlatego 4. miejsce na koniec programu nikogo nie powinno dziwić.

Znakiem rozpoznawalnym Palacza była ogromna broda. Piszemy "była", ponieważ w ostatnich dniach Radek Palacz postanowił się jej pozbyć! Dlaczego? Wszystko z powodu akcji charytatywnej Broda dla Oliwii/Hanys goli brodę, o której więcej możecie przeczytać TUTAJ.

Angelika Głaczkowska zachwyca perfekcyjnym ciałem! Fani zauroczeni!Zobacz więcej

Fani od razu w komentarzach wyrazili swoje zdanie na temat braku brody! Pod fotką możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Chopia ...kaj je Radek ? Migym go oddowej. 😂

Nie możliwe że broda tak zmienia człowieka

O wiele młodziej teraz ☺️

Taki baby pychol 😂😁 Najbardziej uwielbiałam Cię z brodą, bez brody wyglądasz teraz mega świeżo i młodziej ale jednak czegoś tu kurde blaszka brakuje 🙈 Mimo wszystko jesteś wielki! ❤️ szacunek i podziw wielki dla Ciebie 🔥🙌🏼 Pomagajmy bo warto 😇

Źródło: Agencja TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • RycerzM (gość)

  www.uratujecie.pl/potrzebujacy/Oliwka

  08.12.2020 16:41
 • RycerzM (gość)

  Lcrl.org.pl/2020/09/07/oliwia-hyla

  08.12.2020 16:39
 • RycerzM (gość)

  dobryklik.pl/oliwka

  08.12.2020 15:35
 • RycerzM (gość)

  siepomaga.pl/oliwka

  08.12.2020 15:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×