"Big Brother". Uczestnicy niemieckiej edycji dowiedzieli się o epidemii koronawirusa. Wyjdą z Domu Wielkiego Brata?

Jeszcze niedawno informowaliśmy, że mieszkańcy Domu Wielkiego Brata w Niemczech nie wiedzą o pandemii, która panuje. Produkcja niemieckiego "Big Brothera" postanowiła jednak poinformować uczestników o koronawirusie. Jaka była reakcja?

Multimedia

"Big Brother" w Niemczech - uczestnicy poinformowani o koronawirusie

Mimo wcześniejszych zapowiedzi, produkcja "Big Brothera" w Niemczech postanowiła poinformować mieszkańców Domu Wielkiego Brata o epidemii koronawirusa w kraju i na świecie. Stacja Sat 1 pokazała specjalny odcinek reality show, w którym uczestnicy zobaczyli materiał wideo, za pośrednictwem którego eksperci tłumaczyli, co dzieje się w związku z pandemią.

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata w Niemczech nie wiedzą o epidemii koronawirusa!Zobacz więcej

Informacja o koronawirusie została przyjęta ze spokojem, mieszkańcy dopytywali, jakie jest prawdopodobieństwo zarażenia oraz obejrzeli nagrania od swoich rodzin. Kiedy jednak usłyszeli, że jest wiele przypadków śmiertelnych, zaczęli obawiać się o swoich najbliższych. Niektórzy nie wytrzymali napięcia i rozpłakali się. Jedna z uczestniczek, Michelle była szczególnie poruszona, bo jej 55-letnia mama cierpiała na chorobę płuc POChP.

Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zostali także zapewnieni, że osoby pracujące przy programie zachowują wszelkie środki ostrożności, aby wirus nie dostał się do środka. Wiedzą również, jakie są symptomy zakażenia i kiedy powinni poprosić o pomoc.

Krystian Wieczorek miał test na obecność koronawirusa! "Miałem poczucie, że jestem petentem i intruzem"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×