big brother uczestnicy

Piotr Lato złamał regulamin „Big Brothera” i wyleciał z show! Potem próbował swoich sił w „The Voice of Poland”. Przypominamy historię słynnego chłopaka z gitarą

Piotr Lato niegdyś brał udział w „Big Brotherze”, ale złamał regulamin i wyleciał z hukiem. Próbował swoich sił także w „The Voice of Poland”. W 12. edycji trafił do drużyny Marka Piekarczyka, ale także nie udało mu się wygrać. Przypominamy historię słynnego chłopaka z gitarą.

12.11.2022Piotr Lato

"Big Brother". Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski świętują 3. rocznicę związku. Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!

Program "Big Brother" to już historia polskiej telewizji. Chociaż stacja TVN próbowała reaktywować format i zrealizowała dwie edycje odnowionego show, to niestety dzisiaj słuch o Domu Wielkiego Brata zaginął. A szkoda. Tym bardziej, że program udowodnił, iż... potrafi łączyć ludzi! To właśnie tam poznali się Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska, którzy świętują 3. rocznicę związku! Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!

16.06.2022Big Brother

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×