"Big Brother" vs "Love Island. Wyspa miłości". Który reality show bardziej podoba się widzom w Polsce?

Jesień 2019 w TV rozpoczęła się wyjątkowo gorąco! Mamy do wyboru dwa programy, które rozpalają emocje - nie tylko uczestników. "Big Brother" vs "Love Island. Wyspa miłości" - który z tych reality show bardziej podoba się widzom w Polsce?

Multimedia

"Big Brother" vs "Love Island. Wyspa miłości"

Jesienią 2019 do TVN7 powrócił "Big Brother", który wiosną 2019 r. został reaktywowany po latach. W 2. edycji poznaliśmy 16 nowych uczestników oraz nową prowadzącą. Gabi Drzewiecka zastąpiła w tej roli Agnieszkę Woźniak-Starak, która ze względu na tragiczną śmierć męża, Piotra Woźniaka-Staraka, postanowiła zrezygnować z prowadzenia programu.

Poznaj nowych mieszkańców Domu Wielkiego Brata! Dlaczego nie ma Karoliny Włodarskiej?Zobacz więcej

W programie już na samym początku nie brakowało emocji. Pojawiły się bliźniaczki, jedna z uczestniczek otrzymała aż 10 nominacji, a inny uczestnik rozważał dobrowolne zrezygnowanie z programu. Czy nowi mieszkańcy Domu Wielkiego Brata zdobędą serca widzów tak, jak kolorowa Madzia, uroczy Oleh i pocieszny Igor z poprzedniej edycji?

"Love Island. Wyspa miłości" to z kolei nowość w polskiej telewizji. Polsat postawił na światowy hit, w którym młodzi, piękni i gotowi na wszystko szukają miłości. Prowadzącą program została znana m.in. z "Top Model", Karolina Gilon. Uczestnicy są zupełnie odcięci od świata, a niemal 50 kamer na bieżąco śledzi każdy ich ruch. Pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn od razu połączyło się w pary, ale sielanka nie trwała długo długo. W ich willi regularnie pojawiają się nowi mieszkańcy.

Ada podpadła widzom! Uwodzi wszystkich facetów w willi?Zobacz więcej

Na Wyspie miłości dzieje się wiele. Samo pojawianie się nowych osób powoduje spore zamieszanie. W parach dochodzi zarówno do spięć, jak i wybuchów namiętności. To sprawia, że widzowie chętnie sprawdzają, co nowego wydarzyło się w willi. W pierwszych dwóch tygodniach emisji średnia oglądalność programu wyniosła 609 tys. widzów. Telewizja Polsat zaznacza także, że "Love Island" jest hitem na platformie Ipla.pl. Z kolei otwarcie 2. edycji "Big Brothera" w TVN7 przyciągnęło przed telewizory średnio 508 tys. osób. Codzienne streamy z Domu Wielkiego Brata dostępne są przez cały czas w Player.pl. Wygląda więc na to, że Polacy wciąż lubią podglądać innych!

OGLĄDAJ, co dzieje się w Domu Wielkiego Brata na Player.pl!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Big brother (gość)

  Big brother jest ciekawszy tam się bynajmniej coś dzieje a nie jak tam że porno i parno wstyd...

  24.09.2019 21:54
 • Halina (gość)

  Dla mnie to dno i wodorosty żadna nic nie warta ,bez wstydu , honoru i ambicji .

  20.09.2019 16:56
 • normalna (gość)

  Oliwia przesadziła ze swoim zachowaniem, nadęta Paniusia. Szkoda tego Maćka, widać, że fajny normalny wrażliwy Facet. Oliwka jak mozna wizji i w normalym życiu przechwalac się swoimi byłymi i ich przyrodzeniami!!!!! Pomyśl

  20.09.2019 13:46

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×