„Big Brother” w Wielkanoc, nominacje 5. Nikt nie opuścił domu Wielkiego Brata! Dlaczego eliminacje się nie odbyły?

„Big Brother” w Wielkanoc. Podczas 5. nominacji w "Big Brother Arena" nikt nie odpadł. Dlaczego eliminacje się nie odbyły, a Łukasz Darłak, Kasia Olek, Magda Zając, Oleh Riaszeńczew, Magda Wójcik oraz Iza Mączka wciąż są w programie? Sprawdźcie, co wydarzyło się w świątecznym odcinku "Big Brother Arena", 21 kwietnia! Wielki Brat miał w święta gest!

Multimedia

"Big Brother" - kto odpadł w 5. odcinku "Big Brother Arena"?

W Wielkanoc, 21 kwietnia w programie "Big Brother Arena" miały odbyć się 5 eliminacje. Nominowanych do opuszczenia domu Wielkiego Brata było w tym tygodniu sześciu uczestników. Wszystko za sprawą zadania "freeze challenge", które odbyło się wtorek (17.04).

W trakcie zabawy bohaterowie programu na ustalony znak mieli zastygać w bezruchu. W pewnym momencie do domu Wielkiego Brata wpuszczono jednak ukochanego psa Igora, a stęskniony właściciel z Angeliką i Olehem ruszył w kierunku swojego pupila. W tym momencie w Domu Wielkiego Brata zabrzmiał też sygnał, po którym uczestnicy mieli zastygnąć w bezruchu. Pomysł producentów nie spodobał się Igorowi. Uczestnik był wściekły, że w taki sposób wykorzystano jego psa. Po serii obelg pod adresem twórców programu, Wielki Brat postanowił postanowił ukarać osoby, które bawiły się z czworonogiem - każda z nich musiała wyznaczyć jednego uczestnika, który miał zostać nominowany do opuszczenia programu. Tak do nominowanych w niedzielę Kasi Olek, Magdy Zając oraz Łukasza Darłaka dołączyli jeszcze Izabela Mączka, Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew.

Edward Miszczak: "Netflix tego nie zrobi. To jest opowieść o Polakach dzisiaj"Zobacz więcej

„Big Brother” nominacje 5. Nikt nie opuścił domu Wielkiego Brata w Wielkanoc!

Wielki Brat z okazji świąt wielkanocnych przygotował dla uczestników dwie niespodzianki. W świątecznym odcinku eliminacyjnym nikt nie opuścił domu Wielkiego Brata. Nie odbyły się też cotygodniowe nominacje. Uczestnicy programu otrzymali za to wielkanocne życzenia od swoich bliskich. Mieszkańcy Domu Wielkiego Brata nie mają żadnego kontaktu ze swoimi rodzinami, dlatego nawet krótkie nagrania bardzo ich wzruszyły.

"Big Brother" - nominacje w 6. odcinku "Big Brother Arena"

Widzowie wciąż mogą oddawać głosy na sześć nominowanych wcześniej osób. Zagrożeni w tym tygodniu są więc: Łukasz Darłak, Kasia Olek, Magda Zając, Oleh Riaszeńczew, Magda Wójcik oraz Iza Mączka. Wyniki głosowania widzów poznamy w niedzielę 28 kwietnia. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata uważają, że w kolejnym tygodniu program opuszczą dwie osoby. Poniżej przypominamy sylwetki nominowanych:

BIG BROTHER - KIM JEST MAGDA ZAJĄC?

Piękna blondynka, która dołączyła do mieszkańców Domu Wielkiego Brata, ma 27 lat i pochodzi z Roztoki – niewielkiej miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Aktualnie jest singielką z wyboru, mieszka z rodzicami i wychowuje samotnie 9-letnią córkę Wiktorię, która stanowi centrum jej życia, o czym świadczy chociażby ogrom wspólnych zdjęć na jej facebookowym profilu.

BIG BROTHER - KIM JEST KASIA OLEK?

Katarzyna Olek ma 23 lata i mieszka w Warszawie, choć pochodzi z Lubartowa. Zajmuje się muzyką – jest uzdolnioną wokalistką jazzową, a o jej talencie mogliśmy się już nieco przekonać, śledząc jej poczynania w Big Brotherze. Jednym z jej największych osiągnięć w tej dziedzinie było reprezentowanie Polski na festiwalu w… Azerbejdżanie.

Klaudia Marchewka o wyjściu z domu Wielkiego Brata: Tam była mocna gra na emocjachZobacz więcej

BIG BROTHER - KIM JEST ŁUKASZ DARŁAK?

Łukasz Darłak jest jedną z postaci wywołujących największe emocje w programie Big Brother Polska. Zanim jednak znalazł się w reality show, miał okazję posmakować show-biznesu w innych sytuacjach. Choć sympatyczny 26-latek z Rzeszowa jest z wykształcenia psychologiem i na co dzień pracuje z osobami z autyzmem, ma też drugą pasję – aktorstwo. Realizował ją przede wszystkim w paradokumentalnych serialach emitowanych przez stację TVN, takich jak Szkoła, 19+, Szpital, W11 czy też Detektywi.

BIG BROTHER - KIM JEST MAGDA WÓJCIK?

W wieku 19 lat wyjechała na studia do Szkocji, gdzie została magistrem Biotechnologii Żywności. Jej tata jest lekarzem, a mama wykładowcą. Pracuje w Londynie w ekskluzywnym butiku z butami, ale docelowo chciałaby mieć swoją kolekcję ubrań. Marzy o pokoju i miłości na świecie. Przyzwyczaiła się do życia za granicą i raczej nie planuje powrotu do Polski w najbliższym czasie. W Londynie czuje się dobrze, ponieważ jest on miastem tolerancyjnym.

Jak zmieniła się Jola Rutowicz? Jak dzisiaj wygląda kontrowersyjna celebrytka?Zobacz więcej

BIG BROTHER - KIM JEST OLEH RIASZEŃCZEW?

Oleh ma polskie korzenie, dlatego zdecydował się na przeprowadzkę do Słubic. Od dziecka zakochany w sporcie - był mistrzem Ukrainy w gimnastyce oraz boksie. Sport jest całym jego życiem, dlatego w przyszłości chciałby rozpocząć karierę jako trener personalny. Pokochał Polskę i świetnie się tu czuje. Aktualnie pracuje w firmie budowlanej. Oleh to bardzo ambitny i odpowiedzialny chłopak, który w każdej sytuacji zachowuje spokój ducha. Wychowany zgodnie z określonymi zasadami, którymi stara się kierować w życiu. Największym autorytetem jest jego ojciec i jak mówi, tylko jego się boi.

BIG BROTHER - KIM JEST IZABELA MĄCZKA?

37-letnia Iza to tytan pracy. Na co dzień zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w jednej z warszawskich korporacji. Zarządza sześcioosobowym zespołem. Łączy swoje obowiązki zawodowe z samotnym wychowywaniem trójki dzieci. W czasie wolnym pasjonuje się siatkówką. Sama czynnie gra w drużynie z innymi rodzicami. Jeździ również po Polsce jako kibic reprezentacji. Błyskotliwa i inteligentna, ma do siebie ogromny dystans. Chętnie dzieli się zabawnymi anegdotami ze swojego życia. Brzydzi się kłamstwem, chciałaby zacząć bardziej wierzyć w ludzi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×