"Big Brother" wraca do polskiej telewizji po 11 latach przerwy! Która stacja pokaże 7. edycję słynnego reality-show? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Big Brother" znowu w telewizji! Kontrowersyjny format po 11 latach przerwy powróci na ekrany naszych telewizorów. Wszystko za sprawą firmy Endemol Shine Polska - produkującej do tej pory m.in. takie programy jak "Twoja twarz brzmi znajomo" czy "MasterChef". Która stacja pokaże 7. edycję "Big Brothera"?

Multimedia

"Big Brother" w Polsce doczekał się 6 edycji, w tym jednej w wersji VIP. Emisja pierwszej rozpoczęła się na antenie TVN w 2001 roku. Był to drugi - po "Agencie" - reality show w historii polskiej telewizji i bił rekordy popularności. Pierwsze trzy edycje pokazywane były na antenie TVN, kolejne przez kanał TV4. Producentem programu od początku była firma jest Endemol, która teraz, po 11 latach przerwy postanowiła wskrzesić kontrowersyjny format! Z informacji Wirtualnemedia.pl wynika, że szefostwo Grupy TVN podjęło decyzję o powrocie „Big Brothera”. Nowa edycja reality show ma być emitowana wiosną 2019 roku na antenie TVN7.

20 lat temu ruszył TVN! Pamiętacie wszystkie kultowe programy stacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że Endemol Shine Polska informowała w sierpniu br., że planuje uruchomić hub produkcyjny dla takich formatów jak "Big Brother" czy "Fear Factor". Oznaczało to, że w studiu w Polsce będzie realizowanych wiele zagranicznych edycji tych programów. Są to jedne z najstarszych formatów, które są wciąż eksploatowane na świecie i zainteresowanie nimi powraca także w Polsce - cytował wtedy Ryszarda Sibilskiego portal Wirtualnemedia.pl.

Monika Sewioło, czyli najseksowniejsza uczestniczka 1. edycji! Jak się zmieniła? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W polskiej edycji programu głosu Wielkiemu Bratu użyczył Jarosław Ostaszkiewicz – reżyser. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą ("Big Brother VIP") Jarosław Jakimowicz, a następną Janusz Strączek.

Martyna Wojciechowska o programie "Big Brother"

Komentarze

Skomentuj
 • JEDD (gość)

  MANUELA POWINNA WYGRAĆ PIERWSZA EDYCJĘ, A NIE JAKIŚ DZIĘCIOŁ. MANUELA DAWAŁA DO PIECA CO CHWILĘ, A JACHU RAZ SPARODIOWAŁ FAJNIE KAROLINE I WYGRAŁ !! ZA MAŁO !!

  22.11.2018 00:53
 • Ja 23 (gość)

  Pierwsza edycja była najlepsza!!!!!!

  21.11.2018 20:27
 • lesiu (gość)

  O Boże!po co to znowu!...ale oglądalność znowu bedzie.pare baniek wpadnie!

  21.11.2018 19:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×