"Big Brother" znowu w TV? Pierwszy polski reality show może powrócić!

"Big Brother" był pierwszym reality show emitowanym w polskiej telewizji. Jego premiera na antenie TVN odbyła się 4 marca 2001 r. Być może format wkrótce wróci do telewizji!

Multimedia

"Big Brother" został stworzony w Holandii, a jego pierwsza edycja wystartowała 16 września 1999 r. W Polsce mogliśmy oglądać 6 edycji, w tym jedną wersję VIP. Pierwsze trzy emitowane były przez TVN, kolejne - TV4. Producentem programu jest Endemol.

20 lat temu ruszył TVN! Pamiętacie wszystkie kultowe programy stacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Endemol Shine Polska - firma, która jak dotąd wyprodukowała takie programy jak m.in. "Twoja twarz brzmi znajomo", "The Brain. Genialny umysł", "Postaw na milion", "MasterChef", "MasterChef Junior" czy "The Wall. Wygraj marzenia", poinformowała właśnie, że planuje uruchomić hub produkcyjny dla takich formatów jak "Big Brother" czy "Fear Factor". Oznacza to, że w studiu w Polsce będzie realizowanych wiele zagranicznych edycji tych programów. Czy to oznacza, że będzie kolejna polska edycja "Big Brothera"? - Są to jedne z najstarszych formatów, które są wciąż eksploatowane na świecie i zainteresowanie nimi powraca także w Polsce - cytuje Ryszarda Sibilskiego portal Wirtualnemedia.pl.

W polskiej edycji programu głosu Wielkiemu Bratu użyczył Jarosław Ostaszkiewicz – reżyser. Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł, drugą edycję wygrała Marzena Wieczorek, trzecią Piotr Borucki, czwartą – Jolanta Rutowicz, piątą ("Big Brother VIP") Jarosław Jakimowicz, a następną Janusz Strączek.

Monika Sewioło, czyli najseksowniejsza uczestniczka 1. edycji! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Martyna Wojciechowska o programie "Big Brother"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×