Big Brother

"Big Brother". Manuela Michalak dawniej była wielką gwiazdą. Każdy znał jej śmiech! Jak wygląda dzisiaj?

"Big Brother" to program, który zrewolucjonizował polską telewizję oraz popkulturę. Program, który zadebiutował na antenie TVN w 2001 roku, otworzył drzwi innym audycjom o podobnym profilu, stając się ojcem chrzestnym takich programów jak "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" czy nawet youtubowych formatów, jak EKIPA czy Team X. Jedną z gwiazd pierwszego "Big Brothera" była Manuela Michalak, która po programie robiła karierę medialną. Później jednak zniknęła z TV. Jak wygląda dzisiaj? Sprawdźcie!

25.09.2022Big Brother

"Big Brother". Małgorzata Maier dawniej robiła dużą karierę w TVN. Później zniknęła z mediów i przeszła ogromną metamorfozę! Dzisiaj wygląda młodziej niż lata temu?

"Big Brother" to program, który na zawsze odmienił polską telewizję. Pierwsza edycja show dzisiaj jest już kultowa, a część jej uczestników pamięta się do dzisiaj. Po zakończeniu programu jedną z jego największych gwiazd była Małgorzata Maier, która zaczęła robić dużą karierę w TVN. Później zniknęła z mediów i przeszła ogromną metamorfozę! Dzisiaj wygląda młodziej niż lata temu?

20.06.2022Big Brother

"Big Brother". Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski świętują 3. rocznicę związku. Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!

Program "Big Brother" to już historia polskiej telewizji. Chociaż stacja TVN próbowała reaktywować format i zrealizowała dwie edycje odnowionego show, to niestety dzisiaj słuch o Domu Wielkiego Brata zaginął. A szkoda. Tym bardziej, że program udowodnił, iż... potrafi łączyć ludzi! To właśnie tam poznali się Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska, którzy świętują 3. rocznicę związku! Niewielu dawało im szansę, a oni szykują się do ślubu!

16.06.2022Big Brother

"Big Brother". Klaudiusz Sevković był znany przez wszystkich Polaków! Gotował, śpiewał i grał w piłkę z Witoldem Pasztem. Czym zajmuje się dzisiaj?

4 marca 2001 roku na antenie telewizji TVN wystartował kultowy i przełomowy program "Big Brother", który zmienił oblicze polskiej telewizji. Po "Big Brotherze" w mediach już nigdy nic nie było takie samo! Jedną z gwiazd 1. edycji show był Klaudiusz Sevković, który potem zawładnął polskim showbiznesem! Znali go wszyscy Polacy! Gotował, śpiewał i grał w piłkę z Witoldem Pasztem! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

01.03.2022Big Brother

"Big Brother". Kiedyś była gwiazdą i najmłodszą uczestniczką 1. edycji "Big Brothera"! Dzisiaj Karolina Pachniewicz jest babcią! Czym się zajmuje?

Rok 2001 był przełomowy dla polskiej telewizji. To właśnie w marcu 2001 roku telewizja TVN ruszyła z programem, który w pewnym sensie odmienił oblicze polskiej telewizji. Oczywiście chodzi o "Big Brothera", który wówczas mógł szokować, ale gdyby porównać go do niektórych dzisiejszych audycji, to wówczas był to dość niewinny program. Sprawdźcie, jak przez ten czas zmieniło się życie jednej z gwiazd 1. edycji polskiego "Big Brothera", Karoliny Pachniewicz, która wówczas była najmłodszą uczestniczką kontrowersyjnego show!

26.12.2021Big Brother

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×