big brother

"Big Brother". Małgorzata Maier po 1. edycji show została gwiazdą TVN. Dzisiaj unika mediów, żałuje udziału w programie i przeszła ogromną metamorfozę!

"Big Brother" to program, który zmienił oblicze polskiej telewizji. Pierwsza edycja show dzisiaj ma już status kultowej, a część jej uczestników pamięta się do dzisiaj. Tuż po zakończeniu programu jedną z jego największych gwiazd była Małgorzata Maier, która teraz jednak żałuje udziału w show i unika mediów. Dlaczego?

13.07.2021Big Brother

"Big Brother". Manuela Michalak była gwiazdą kultowego reality show. Jej śmiech znał każdy! Jak wygląda i czym zajmuje się dzisiaj?

"Big Brother" to program, który zrewolucjonizował polską telewizję oraz popkulturę. Program, który zadebiutował na antenie TVN w 2001 roku, otworzył drzwi innym programom o podobnym profilu, stając się ojcem chrzestnym takich programów jak "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" czy nawet youtubowych formatów, jak EKIPA czy Team X. Jedną z gwiazd pierwszego "Big Brothera" była Manuela Michalak. Jej śmiech znał każdy! Jak wygląda i czym zajmuje się dzisiaj? Sprawdźcie!

28.04.2021Big Brother

"Big Brother". Kiedyś była gwiazdą 1. edycji "Big Brothera"! Czym dzisiaj zajmuje się Karolina Pachniewicz?

Rok 2001 był przełomowy dla polskiej telewizji. To właśnie w marcu 2001 roku telewizja TVN ruszyła z programem, który w pewnym sensie odmienił oblicze polskiej telewizji. Oczywiście chodzi o "Big Brothera", który wówczas mógł szokować, ale gdyby porównać go do niektórych dzisiejszych audycji, to wówczas był to dość niewinny program. Sprawdźcie, jak przez ten czas zmieniło się życie jednej z gwiazd 1. edycji polskiego "Big Brothera", Karoliny Pachniewicz!

07.03.2021Big Brother

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×