"Big Music Quiz". Magdalena Kajrowicz, czyli żona Sławomira bez makijażu! Zobacz, jak wyglądała jeszcze kilka lat temu! [GALERIA]

Magdalena Kajrowicz, czyli żona Sławomira wywołała ostatnio burzę w sieci publikując swoje zdjęcie bez makijażu. Fani artystki zalali jej stronę zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi komentarzami, w których porównywali ją do... Marcin Miller z zespołu "Boys". Zobaczcie, jak Kajra wyglądała jeszcze kilka lat temu!

Multimedia

Kajra to pseudonim artystyczny Magdaleny Kajrowicz - żony Sławomira Zapały. Artystka urodziła się w 1984 roku. Jest absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie i ma na swoim koncie wiele ról. Podczas studiów grała w produkcjach w reżyserii Agnieszka Holland czy Michała Kwiecińskiego. Zagrała nawet w kilku produkcjach bollywoodzkich. Niewielu wie, że Kajra w 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu.

Sławomir poprowadzi nowy muzyczny show w TVP2? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Polscy widzowie mogą ją kojarzyć z ról w takich serialach jak "M jak miłość", "Hotel 52", "Prawo Agaty”, "Komisarz Alex", "Chichot losu" czy ostatnio "Na noże". Od jakiegoś czasu Magdalena Kajrowicz występuje również na deskach Teatru Capitol w Warszawie. Największą popularność Magdzie przyniósł zespół, w którym występuje u boku swojego męża. Razem jeżdżą w trasy koncertowe oraz występują w programach telewizyjnych np. "Big Music Quiz", który mają przyjemność prowadzić. Para poznała się w Stanach Zjednoczonych.

Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić do mnie po hiszpańsku. W odpowiedzi podałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem z Polski - wyznała Magdalena Kajrowicz w jednym z wywiadów. Dodała też, że Sławomir zostawił jej wtedy napiwek w wysokości swojej tygodniowej wypłaty.

Sławomir i Kajra w programie Hanny Lis! Co oznacza tajemniczy skrót JPS? [ZWIASTUN ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niedługo później wrócili razem do Polski i założyli zespół, a przełomem w ich scenicznej karierze okazał się utwór "Megiery". Kajra od tej pory chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie. Ostatnio wywołała jednak burzę w sieci publikując swoje zdjęcie bez makijażu. Fani artystki zalali jej stronę zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi komentarzami, w których porównywali ją do... Marcin Miller z zespołu "Boys".

W galerii możecie zobaczyć, jak Kajra wyglądała jeszcze kilka lat temu! Bardzo się zmieniła?

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×