Bill Clinton NIE jest biologicznym ojcem Chelsea Clinton?

Ponoć to sam Bill Clinton przyznał, że nie jest biologicznym ojcem Chelsea - jedynej córki byłej pary prezydenckiej.

Multimedia

Nie wiadomo, na ile ta informacja jest prawdziwa. Przed laty ówczesny prezydent USA miał się przyznać współpracownikowi, że nie jest ojcem swojej córki, ponieważ jest... bezpłodny! Chodziło o to, że w szczycie skandalu wokół erotycznych wyczynów Billa Clintona pojawiła się kobieta, która zapewniała, że to prezydent jest ojcem jej dziecka.

CZYTAJ TAKŻE: MONICA LEWINSKY UJAWNI PRAWDĘ O ZWIĄZKU Z BILLEM CLINTONEM! BILL CLINTON OJCEM ROKU!

  • Rozmawialiśmy z Billem o tym problemie, ale prezydent zaprzeczył i wyjaśnił, że on nie może być sprawcą tej ciąży, ponieważ jest bezpłodny i to od dawna. Jako dziecko chorował na odrę, co sprawiło, że nie może zostać ojcem - wyjaśnił ówczesny współpracownik prezydenta Larry Nichols.

Prawdziwym ojcem Chelsea ma być Webster Hubbell, który był burmistrzem Little Rock - stolicy stanu Arkansas. W tym czasie Clinton był gubernatorem tego stanu. Hubbell był także partnerem Hillary Clinton w firmie prawniczej...

Nie wiadomo, czy można wierzyć doniesieniom o niepłodności Clintona, bo wszyscy wiedzą, że w upublicznieniu tej plotki wielkie zasługi mają przeciwnicy Hillary Clinton. Była pierwsza dama musi w najbliższym czasie ogłosić, czy będzie ubiegać się o urząd prezydenta USA, dlatego od pewnego czasu jest przedmiotem niewybrednych ataków. Problem z ojcostwem Billa może być jednym z nich.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×