„Bill Cosby: szokująca historia” 2 lutego na CI Polsat!

Kanał kryminalny CI Polsat (Crime+Investigation Polsat) już we wtorek, 2 lutego o godz. 23:00 pokaże premierowo dokument „Bill Cosby: szokująca historia”, w którym wysłuchamy relacji kobiet oskarżających znanego amerykańskiego aktora o molestowanie seksualne.

Multimedia

Program ukaże jego drogę do sławy – w tym rolę w „Bill Cosby Show”, a także gwałtowny spadek popularności związany z pojawiającymi się zarzutami.

Zarówno kobiety, które wysunęły przeciw Cosby’emu oskarżenia jakiś czas temu, jak i te, które zdecydowały się na to niedawno, opowiadają w dokumencie historie, z których wyłania się obraz upadku jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie. Dzięki bezpośrednim relacjom poszkodowanych poznajemy stawiane komikowi zarzuty i śledzimy jego karierę dekadę po dekadzie, przyglądając się doniesieniom medialnym, jak i wieloletniej ignorancji wymiaru sprawiedliwości.

Ze stawianych Cosby’emu zarzutów dotyczących nadużyć seksualnych i innych przewinień wyłania się przerażający obraz napaści, otumaniania narkotykami, niepożądanych dwuznacznych propozycji i molestowania młodych kobiet. W programie usłyszymy poruszające wywiady przeprowadzone z dwunastoma kobietami, m.in. aktorką Loiusą Moritz, publicystką Joan Tarshis i modelką Beverly Johnson. Przyjrzymy się także temu, jak występ komika Hannibala Buressa odbił się szerokim echem w mediach i jak rzecznicy prasowi Cosby’ego ustosunkowali się do przedstawionych zarzutów. Wreszcie, dowiemy się, dlaczego kobiety zechciały podzielić się swoimi doświadczeniami i jaki będzie ciąg dalszy tej sprawy.

Premiera dokumentu „Bill Cosby: szokująca historia” już 2 lutego o godz. 21:00 na kanale CI Polsat.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×