"Billions". 3. sezon serialu już na Showmax [ZDJĘCIA]

Wyczekiwany, pierwszy odcinek 3. sezonu serialu "Billions", podręcznika współczesnych biznesmenów, ukazał się 26. marca na Showmax. Przed nami kolejne wykraczające poza biznesowe standardy metody negocjacji i coaching na miarę nowojorskiej potęgi. Hasło najnowszej serii głosi: Trzymaj swoich wrogów jak najbliżej. Co tym razem wydarzy w serialu?

Multimedia

Sprytny finansista, Bobby „Axe” Axerold (Damian Lewis) od pierwszego sezonu budzi na przemian podziw i przerażenie. Dobrze wie, jak rozkoszować się władzą, którą dają mu zgromadzone na koncie miliardy. Jego firma, zarządzająca funduszami hedgingowymi, urosła do rangi finansowego imperium dzięki misternie utkanej sieci informacyjnej i kuluarowym układom. Jednak odkąd Axe znalazł się na celowniku nieugiętego prokuratora, Chucka Rhoadesa (Paul Giamatti), jego beztroskie życie uległo radykalnej zmianie.

"Pan Jowialski". Artur Żmijewski interpretuje Aleksandra Fredrę. Oceniamy najnowszy Teatr Telewizji! [RECENZJA]Zobacz więcej

Finansista dotychczas skutecznie unikał wymiaru sprawiedliwości i jasno pokazywał, do kogo należy władza. Cały czas otrzymywał też wsparcie ze strony swojej żony, Lary (Malin Åkerman) która podobnie jak on nie ugnie się przed niczym. Za jego plecami stała też trenerka motywacyjna pracująca w firmie, Wendy (Maggie Siff), prywatnie będąca… żoną Chucka. Przez dwa sezony widzowie serialu przekonali się, że elektryzujące starcie prokuratora z rekinem Wall Street podszyte jest zazdrością i obustronną chęcią całkowitego zniszczenia wroga, a żeby uchronić się przed porażką obaj gotowi są do najwyższych poświęceń.

Na 3. sezon "Billions" składa się 12 odcinków, które od 26 marca ukazują się co poniedziałek na www.showmax.com

Zobacz galerię

"KRUK. SZEPTY SŁYCHAĆ PO ZMROKU" - JERZY SCHEJBAL OPOWIADA O ROLI

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×