billy the kid

Przeczytaj także:

"Below". Mroczny komediodramat na Viaplay! Kiedy premiera?

"Below" to mroczny komediodramat z Marią Austgulen w roli głównej. Najnowsza oryginalna produkcja Viaplay przedstawia życie młodej kobiety, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego musi przystosować się do nowej rzeczywistości. Za scenariusz odpowiada Tina Rygh, która debiutuje w roli twórcy sześcioodcinkowego serialu. Reżyserią zajęła się Siri Seljeseth. Nowa produkcja będzie miała swoją premierę jesienią wyłącznie na platformie Viaplay.

22.08.2022Below

"Morderczynie". Eliza Rycembel i Maja Pankiewicz gwiazdami pierwszego polskiego serialu Viaplay! Scenariusz inspirowany powieścią Katarzyny Bondy!

Powstaje pierwszy oryginalny polski serial fabularny produkowany przez Viaplay pt. "Morderczynie". Scenariusz jest inspirowany bestsellerem autorstwa Katarzyny Bondy zatytułowanym "Polskie morderczynie". W rolach głównych zobaczymy Maję Pankiewicz, Izabelę Kunę oraz Elizę Rycembel. Za reżyserię wszystkich odcinków odpowiada Kristoffer Rus.

17.08.2022Morderczynie

"Wiking - Upadek narkotykowego króla". Nordyckie "Narcos" wkrótce w Polsce. O czym jest nowy serial Viaplay?

Był o krok od osiągnięcia swojego celu, czyli stania się zamożnym brazylijskim deweloperem. Jedna zła decyzja przesądziła o upadku przestępczego imperium. Jego przyjaciel Kim został zabity, a policja rozpoczęła operację śledczą. W końcu stracił wszystko: pieniądze oraz rodzinę - żonę i syna. Po szesnastu latach wychodzi z więzienia jako zupełnie inny człowiek. W końcu jest gotowy, by opowiedzieć swoją historię. Chce, żeby jego syn poznał prawdę o własnym ojcu. Jednak, gdy dziennikarz Jeppe Facius zaczyna zagłębiać się w całą historię, odkrywa niewygodne dla Clausa wątki… A to dopiero początek. Dramat dokumentalny ‘Wiking – upadek narkotykowego króla’ (dawniej "Nordic Narcos") to nieopowiedziana wcześniej historia szefa mafii narkotykowej, Clausa Malmqvista.

11.04.2022Wiking - Upadek narkotykowego króla

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×