"Biografie" w Club TV!

Niezwykli ludzie, niezwykłe losy, niezwykłe dokonania - w październiku 2012 przypominamy biografie wielkich (a czasem tylko znanych) gwiazd ekranu, muzyki i mody.

Multimedia

W czwartki i piątki o 20:00 zapraszamy na spotkania z aktorami i aktorkami.

W soboty i niedziele o 21:00 prezentujemy sylwetki niezwykłych kobiet, postaci świata mody oraz wokalistów i wokalistek.

Wśród nich są:.

Biografie: Nicolas Cage Czwartek 4 października o 20:00 i 03:00 Ambitny i ekscentryczny, bratanek Francisa Forda Coppoli zmienił nazwisko, by mieć pewność, że karierę zawdzięcza wyłącznie sobie. Dziś Nicolas Cage, laureat Oscara i Złotej Maliny, dostaje najwyższe gaże - ale ma też największe długi…

Biografie: Frida Kahlo Sobota 6 października o 21:00 i 02:00 Sylwetka jednej z najbardziej niepokojących - i modnych - malarek. Wiele obrazów Meksykanki Fridy Kahlo to intrygujące autoportrety, charakteryzujące się żywym, porywającym stylem. Powracającym i niezatartym motywem jej często szokujących prac jest ból i cierpienie kobiet.

Biografie: Heath Ledger Czwartek 11 października o 21:00 i 02:00 W pamięci widzów Heath Ledger pozostanie Jokerem - i kowbojem ze wzgórza Brokeback. Ten film to poruszający hołd złożony niezwykłemu aktorowi, który odszedł z tego świata zdecydowanie za wcześnie.

Biografie: Kate Middleton Sobota 13 października o 21:00 i 02:00 Poza niearystokratycznym pochodzeniem nic nie łączy jej z Kopciuszkiem! Jest wykształcona, ambitna i umie walczyć o swoje. Jeszcze przed ślubem z księciem Williamem zdobyła serca przyszłych poddanych - a od ślubu, okrzykniętego ślubem stulecia, sympatia dla księżnej Katarzyny jeszcze wzrosła.

Biografie: Jude Law Piątek 19 października o 20:00 i 3:00 Niech was nie zmyli jego wygląd mężczyzny doskonałego! Jako aktor sprawdza się w rolach bezwzględnych morderców, a prywatnie nie potrafił dochować wierności żadnej ze swych dwóch pięknych żon…

Biografie: Kate Moss Sobota 20 października o 21:00 i 02:00 Jest ikoną "heroinowego szyku" i ma naprawdę paskudną reputację - a jednak przekuwa każdą porażkę w zwycięstwo. Jak to się dzieje, że mimo przekroczonej trzydziestki, a więc wieku jak na modelkę podeszłego, Kate Moss wciąż nie schodzi z okładek najważniejszych pism o modzie na całym świecie?

Biografie: Rodzina Gucci Sobota 27 października o 21:00 i 02:00 Kilkadziesiąt lat z historii jednej z najsłynniejszych rodzin w historii mody przypomina operę mydlaną: zdrady, oszustwa podatkowe, a nawet morderstwo na zlecenie…

Beyonce: bez autoryzacji Niedziela 28 października o 21:00 i 2:00 Awangardowy styl, uroda godna pozazdroszczenia, związek z supergwiazdą Jayem Z, fenomenalny głos, talent taneczny i aktorski - Beyoncé to wulkan energii, który z pewnością szybko nie wygaśnie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×