Bitwa finałowa! Ewa Farna kontra Andrzej Piaseczny!

Wszystkie gwiazdy i ich zespoły ponownie na wielkiej scenie! Wielki, niepowtarzalny muzyczny show na zakończenie tej edycji! Kto wygra 100 tysięcy złotych?

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ZESPÓŁ EWY FARNEJ W FINALE "BITWY NA GŁOSY" PIASEK JUŻ W FINALE "BITWY NA GŁOSY"

Damsko-męski finał. Obie gwiazdy mają rozbudzone apetyty. Na który cel trafi główna wygrana? Czy Ewa Farna i jej team przekażą pieniądze na Projekt Zespołu Szkół Specjalnych nr 4 w Sosnowcu "Magiczny świat wszystkich zmysłów. Ogród Polisensoryczny"? Czy Andrzej Piaseczny z drużyną obdarują Dom Pomocy Społecznej w Mnichowie? Na tę finałową bitwę wytoczą swoje najcięższe działa i przygotują zaskakujące występy.

Po raz ostatni na jednej scenie zaśpiewa 9 gwiazd tej edycji. 6 zespołów, które wcześniej pożegnało się z programem, będzie chciało jak najlepiej wykorzystać swoje ostatnie 5 minut w "Bitwie na głosy". Drużyny nie mogły się doczekać powrotu do studia i zaprezentowania swoich umiejętności całej Polsce. Każda ekipa przygotowała specjalny mini spektakl muzyczny. Całe studio będzie tańczyć w rytmie disco, widzowie przeniosą się na nowojorski Bronx, zagubią się w tajemniczym ogrodzie i zanurzą się w oparach mrocznego dymu. Będzie również gość specjalny, półfinalista poprzedniej edycji - Mezo. Z którym zespołem wykona swoją piosenkę?

CZYTAJ TAKŻE: ALICJA WĘGORZEWSKA W DUECIE Z TITUSEM W "BITWIE NA GŁOSY" W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ POZNAMY PIERWSZEGO FINALISTĘ "BITWY NA GŁOSY"

Co zaprezentują finaliści? Andrzej sięgnie po repertuar Kayah oraz zespołu Foreigner, a Ewa chce zawojować scenę piosenką zespołu Piersi oraz obsypać wszystkich deszczem płatków róż. Kielce czy Sosnowiec? Kogo wybiorą widzowie? Ostatnie starcie już w tę sobotę, o 20.10 w TVP2!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×