"Bitwa na głosy". Siostry Przybysz wybrały swój zespół!

14 lutego Warszawę zasypało śniegiem. To nie przeszkodziło jednak wokalistom marzącym o tym, by znaleźć się w zespole sióstr Przybysz, dotrzeć na casting.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MEZO MA JUŻ SWOJĄ REPREZENTACJĘ W "BITWIE NA GŁOSY" PÓŁMETEK CASTINGÓW DO "BITWY NA GŁOSY"

Paulina i Natalia pojawiły się rano w Fabryce Trzciny i przywitały czekających na nie uczestników. Przesłuchania ruszyły pełną parą, a siostry udały się w sentymentalną podróż po swoich ulubionych miejscach w Warszawie.

Drugiego dnia, dziewczyny, wspierane przez mamę - Annę Przybysz i akompaniatora Adama Lemańczyka, przesłuchały 27 talentów wybranych we wstępnym castingu.

"Generalnie poziom jest taki wysoki, że boimy się podejmować decyzji" - oświadczyły wokalistki.

Aby rozładować napięcie oraz powagę sytuacji przy wybieraniu członków zespołu, siostry czasem obracały problemy z decyzją w żart oraz same dołączały się do śpiewania.

CZYTAJ TAKŻE: TELEDYSK "BITWY NA GŁOSY" [WIDEO I ZDJĘCIA] MONIKA KUSZYŃSKA TWORZY SWÓJ ZESPÓŁ W ŁODZI

Paulina i Natalia, oczekujące potomstwa, miały ochotę wziąć pod matczyne skrzydła jedną z uczestniczek. 13-letnia Paula Kułakowska zauroczyła je swoją muzykalnością wykonując piosenki "Fallin" Alicii Keys i "Isn’t she lovely" Stevie’ego Wondera. Po skończonym występie Paulina zapytała: "Mogę Cię adoptować?". I tak siostry zaadoptowały łącznie szesnaście zdolnych osób. Powstała kolejna, siódma już grupa wokalna II edycji "Bitwy na głosy". Wyjątkowy i niepowtarzalny warszawski zespół sióstr Przybysz.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ted56 (gość)

    Siostry Przybysz, Monika Kruszyńska - kim som te ludzie?

    18.02.2012 18:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×