Bitwa o ciężką wodę

Przeczytaj także:

"Below". Mroczny komediodramat na Viaplay! Kiedy premiera?

"Below" to mroczny komediodramat z Marią Austgulen w roli głównej. Najnowsza oryginalna produkcja Viaplay przedstawia życie młodej kobiety, która w wyniku nieszczęśliwego wypadku samochodowego musi przystosować się do nowej rzeczywistości. Za scenariusz odpowiada Tina Rygh, która debiutuje w roli twórcy sześcioodcinkowego serialu. Reżyserią zajęła się Siri Seljeseth. Nowa produkcja będzie miała swoją premierę jesienią wyłącznie na platformie Viaplay.

22.08.2022Below

"Post Mortem: W Skarnes nie umiera nikt". Nowy skandynawski thriller już niedługo na Netfliksie! Zapowiada się mrocznie, strasznie i... dziwnie. Kiedy premiera?

Mieliście kiedyś koszmar, w którym zostaliście uznani za zmarłych, a później jednak obudziliście się w miejscu, które nie jest przeznaczone dla żywych? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie nowy norweski thriller, żeby przekonać się, że ta historia mogła potoczyć się jeszcze gorzej!

26.07.2021Post Mortem: W Skarnes nie umiera nikt

"Układ". Drugi sezon pierwowzoru "Paktu" już w kwietniu w Ale kino+

Bezkompromisowy dziennikarz śledczy Peter Veras zakończył śledztwo. Czy to również koniec korupcji w świecie norweskich elit? Tego nie wiadomo. Jedno jest pewne. Układ nadal istnieje. Kontynuacja brawurowego serialu kryminalnego „Układ” (Mammon). Po raz pierwszy w telewizji. Tylko w Ale kino+. Premiery 8 odcinków w środy, od 6 do 27 kwietnia, o 20:10. W oparciu o scenariusz serialu „Układ” powstała fabuła polskiego serialu „Pakt”.

22.03.2016Układ

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×