"Bitwa o dom" 16.04.2014, odc. 7: Odpadli Krysia i Arek!

W 7. odcinku "Bitwy o dom" uczestnicy urządzali przedpokój. Z programu odpadli Krysia Magrel i Arek Machaj.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: "BITWA O DOM" 9.04.2014, ODC. 6: ODPADLI MARTA I KRYSTIAN PŁOCCY "BITWA O DOM" 2.04.2014, ODC. 5: ODPADLI KLAUDIA I MACIEJ JANOWSCY

W 7. 0dcinku "Bitwy o dom" uczestnicy mieli urządzić przedpokój. Budżet, jaki mieli do wykorzystania to 7500 zł.

Przedpokój Marty i Piotra zrobił wrażenie na jurorach, którzy docenili pracę i wysiłek Piotra w urządzenie tego pomieszczenia.

U Karoliny i Mieszka było za dużo "fuszerki". Podczas oglądania ich przedpokoju rozpadło się zbyt wiele elementów. Jurorom podobał się pomysł, ale nie wykonanie.

Przedpokój Krysi i Arka jurorom nie podobało się wykorzystanie przestrzeni. Natalia Nguyen oceniła, że "powiało nudą" i jak na Krysię i Arka jest to zdecydowanie za mało.

U Łukasza jurorom podobała się przestrzeń. Małgorzata Rozenek oceniła, że młody lekarz broni się swoimi pomysłami.

CZYTAJ TAKŻE: "BITWA O DOM" ODC. 4: ZOBACZ PIERWSZE URZĄDZONE POMIESZCZENIA [ZDJĘCIA] POZNAJ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW 3. EDYCJI "BITWY O DOM" [ZDJĘCIA]

Przedpokój Asi i Dimy był odzwierciedleniem drogi z Kazachstanu do Polski. Jurorom jednak nie spodobał się ten pomysł. Było zbyt kolorowo.

Ania tradycyjnie postawiła na pastele i dziewczęce wnętrze. Tomasz Pągowski jednak ocenił, że róż na ścianach miał kolor majtkowy. Natalia Nguyen i Małgorzata Rozenek oceniły, że Ania jest bardzo konsekwentna w tym co robi.

Przedpokój Beaty i Piotra pokazywał, że jest mieszkanie dużej i wesołej rodziny, co docenili jurorzy.

U Agnieszki i Łukasza jurorom spodobało się oświetlenie, jednak wykonanie szafy pozostawało wiele do życzenia. Mimo wszystko projekt był udany.

Przedpokój Oli i Kornelii podobał się jurorom, zwłaszcza czerwień na jednej ze ścian, która została okrzyknięta kolorem dziewczyn.

Najlepszy okazał się przedpokój Marty i Piotra.

Zagrożeni byli Krysia i Arek oraz Asia i Dima.

Z "Bitwy o dom" 16.04.2014. odpadli Krysia i Arek!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×