"Bitwa o dom". Jurorzy rozdają kolejne klucze! Co wydarzy się w drugim odcinku? [WIDEO]

Kandydaci do walki o mieszkanie na warszawskiej Białołęce wzbudzają podziw, wzruszają i zaskakują. Każda wizyta u potencjalnych uczestników programu to dla Małgosi, Natalii i Tomka duże przeżycie.

Multimedia

Polacy trzymają w domu prawdziwe cuda: kolekcje misiów z całego świata, węże w formalinie, wypchane żaby oraz umywalki z funkcją mycia stóp. Kto otrzyma klucz już podczas pierwszej wizyty? Czy wszystkim uda się przekonać jurorów, a może szykuje się dogrywka? W drugim odcinku jurorzy będą mieli naprawdę "trudny orzech do zgryzienia".

Wśród chętnych do udziału w "Bitwie o dom" znalazły się dwie siostry, które chcą zawalczyć o mieszkanie dla swoich rodziców. Ich rodzina niedawno straciła dom w którym mieszkała przez całe życie. Dziewczyny zrobią wszystko, żeby ich najbliżsi znaleźli wreszcie spokojną przystań i mogli zacząć wszystko od początku. Jeden z jurorów spotka się z niezwykle energiczną stewardessą, która wprawi go w osłupienie liczbą kolekcjonowanych przedmiotów. Kandydatka do programu dużo podróżuje i razem z mężem przywożą pamiątki z każdej wyprawy. Stewardesa wręcz nałogowo kolekcjonuje wszystko, co tylko wpadnie jej w oko. Ekipa "Bitwy o dom“ wybierze się w poszukiwaniu uczestników programu, aż do Wielkiej Brytanii. Odwiedzi dwie podróżniczki od lat mieszkające razem w Londynie. Obie wydają wszystkie pieniądze na egzotyczne podróże. Po co zgłosiły się do programu? Dlaczego chcą zamieszkać w Polsce? Na planie nie zabraknie również wzruszeń. Kolejni uczestnicy poznali się w domu dziecka i idą razem przez życie. Zawsze byli dla siebie oparciem i wspólnie pokonywali wiele trudności, jakie pojawiały się na ich drodze. Obecnie są szczęśliwym małżeństwem i wychowują dwójkę dzieci. Do pełni szczęścia brakuje im własnego mieszkania. Czy przekonają jurorów i będą mieli szansę wziąć udział w bitwie? Tego dowiecie się już 11 września, o godz. 21.30.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×