Bitwa w The Voice of Poland. Sprawdź kto wyszedł z niej zwycięsko [WYNIKI]

To już koniec bitew w The Voice of Poland. W ostatnim odcinku w tej fazie programu Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron skompletowali swoje drużyny. Kto wyszedł zwycięsko z bitew? Czy były kradzieże? Sprawdź naszą relację, zobacz wszystkie występy!

Multimedia

DRUŻYNA TOMSONA I BARONA 8. Natalia Podwin vs Paulina Grochowska „Rather Be” duetu Clean Bandit i Jess Glynee

Justyna była zachwycona duetem i nie zdecydowała się wskazać chłopakom z Afromental, która z dziewczyn była lepsza. Jurorzy zwracali uwagę na różne charaktery wokalistek. - Paulina ty skaczesz na bungee i to było słychać podczas śpiewania - powiedział Marek. - Natalia ty przeszłaś gładko przez tę piosenkę. Śpiewasz jak dama - chwalili drugą z dziewczyn.

  • Trzeba zastosować technikę plastra. W drużynie Tomsona i Barona zostaje Natalia Podwin - ogłosił Tomson.

DRUŻYNA JUSTYNY STECZKOWSKIEJ 7. Karol Dziedzic vs PRZEMEK RADZISZEWSKI Kradzież: KAROL DZIEDZIC (do drużyny Edyty) „(Everything I Do) I Do It for You” Bryana Adamsa

Już po pierwszych dźwiękach panowie wprawili w osłupienie publiczność. Silne męskie głosy w nastrojowej piosence Bryana Adamsa zrobiły też wrażenie na jurorach. - Zrobiło mi się głupio, że nie odwróciłam się na blindach - powiedziała po występie Edyta. - Wybaczam - odpowiedział uśmiechnięty Przemek, który oprócz śpiewania jest zawodowym żołnierzem.

Zachwyty pozostałych jurorów nie do końca odwzajemniła Justyna Steczkowska. - Na próbie było o wiele lepiej. Myślałam, że dzisiaj popłacze się jeszcze raz. Wzruszenia to jest to, czego oczekujemy w życiu. Nie było to takie, jak się spodziewałam - stwierdziła Justyna, która założyła okulary pani profesor. - Moja decyzja, z lekka irracjonalna - zabieram dzisiaj ze sobą Karola - podsumowała Justyna.

I kiedy wydawało się, że Przemek pożegna się z programem, za kulisy wkroczyła Edyta Górnika. - Drugi raz się nie pomylę - stwierdziła i ukradła Przemka.

DRUŻYNA EDYTY GÓRNIAK 6. Anita Korzeniecka vs Joanna Kwaśnik vs IGA KOZACKA "E.T." Kate Perry

  • Chciałbym być jednym z tych mikrofonów - powiedział Tomson po występie dziewczyn. Panowie byli zauroczeni występem trio z drużyny Edyty. Justyna doceniła dobrze dobrany zespół i jednoznacznie wskazała Asię, jaką najlepszą na ringu.

  • Jestem z was dumna. Bałam się, że któraś z was zgaśnie, ale żadna z was nie zgasła - podsumowała Edyta. - Uwielbiam was wszystkie, ale takiego głosu jak ma Iga jeszcze w tym programie nie było, dlatego wybieram Igę.

DRUŻYNA TOMSONA I BARONA 5. HANIA HOŁEK - Julia Węgrowicz "We are family" Sister Sledge

Julia była od początku bardzo szczęśliwa z wyboru utworu "We are family". - To są moje klimaty! - stwierdziła. Ale na końcu okazało się, że wygrała bardziej doświadczona Hania.

  • Miałem wrażenie, że Hania więcej śpiewała, jak to było podzielone? - zdziwił się po występie Marek.

  • Edyta przyczepiła się do angielskiej wymowy słowa family - co rozśmieszyło pozostałych jurorów. Panowie z Afromental mieli twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie wybrali Hanię Hołek.

DRUŻYNA MARKA PIEKARCZYKA 4. Katarzyna Kalinowska vs ŁUKASZ SZEMRAJ vs Monika Lewczuk "La la la" Naughty Boy ft. Sam Smith

  • Na początku byłem wku*** jak usłyszałem, że Marek wybrał nam tę piosenkę - przyznał Łukasz, który po chwili zmiótł dziewczyny z ringu i awansował do kolejnej rundy.

DRUŻYNA JUSTYNY STECZKOWSKIEJ 3. EWA MICHROWSKA vs Agni Caldadar "Cicho" z repertuary Ewy Farny

Przed występem było bardzo dużo nerwów. Agni nie dawała rady, nie potrafiła złapać rytmu. I to się potwierdziło podczas występu, który był bardzo słaby. Dziewczyny zupełnie ze sobą nie współpracowały.

  • Dziwi mnie to, że ty w ogóle nie słuchasz - powiedziała do Agni Edyta. - Niemożliwe, żebyś nie czuła rytmu. Poszukaj najpierw poczucia własnej wartości. To nie był porywający występ. Wygrywa Ewa, ale to nie jest zwycięstwo z którego się cieszę - przyznała Justyna.

DRUŻYNA EDYTY GÓRNIAK 2. Krzysztof Rymszewicz vs EWELINA POBŁOCKA "Zaopiekuj się mną" zespołu Rezerwat

  • Jesteś bardziej aktorem, ty zagrałeś tę piosenkę. Ale jeśli można powiedzieć, że ktoś lepiej ją zaśpiewał, to zrobiła to Ewelina - oceniła Justyna. Jurorzy byli nią zachwyceni, docenili też świetnie dobrany przez Edytą duet.

  • Ja ten utwór kocham. Wybrałam dwie wrażliwe dusze. To jest niezwykle intymna piosenka - powiedziała Edyta i wybrała Ewelinę, tłumacząc, że Krzysiek zaśpiewał nieczysto.

DRUŻYNA MARKA PIEKARCZYKA 1. Adrianna Górka vs KAROLINA WOJDAT "Dni których nie znamy" Marka Grechuty

Jurorzy ocenili Adriannę jako wokalistkę bardziej dojrzałą i doświadczoną. Ale mieli też ciepłe słowo dla Karoliny. - Masz tyle uroku osobistego w sobie - powiedziała Justyna. - Ta piosenka jest bardzo trudna. Sam ją śpiewałem i byłem trzy razy gorszy od was - podsumował Marek Piekarczyk. - Wybieram Karolinę.

FILM https//youtu.be/OJk35jPHdIQ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×