"Biuro". Piotr Polak nowym Michaelem Scottem! Widzowie pokochają go równie mocno, jak Ricky'ego Gervaisa i Steve'a Carella?

Wiadomo już, kto w polskiej wersji "The Office" będzie odgrywał rolę inspirowaną Michaelem Scottem! Postać osadzona w polskiej rzeczywistości może być naprawdę wyjątkowa.

Multimedia

Polski Michael Scott

Jak poinformował Canal+, ruszyły prace na planie serialu komediowego "The Office PL", polskiej wersji kultowego "The Office". Pierwowzór serialu powstał w Wielkiej Brytanii już dwie dekady temu, natomiast najbardziej znana odsłona produkcji była emitowana w Stanach Zjednoczonych w latach 2005 - 2013. Jednym z elementów, który najbardziej przyciągał widownię przed ekrany, była postać Michaela Scotta, menagera regionalnego w Dunder Mifflin, firmie zajmującej się dystrybucją papieru, w którego wcielał się Steve Carell. Michael zdecydowanie nie był szefem wymarzonym, głównie dlatego, że co rusz wywoływał chaos swoim niestosownym zachowaniem, opowiadanymi nie w porę żartami i ogólnym brakiem rozeznania. Z biegiem fabuły widzowie mieli okazję się przekonać, że nie jest on złym człowiekiem, a jedynie bardzo samotnym, intensywnie poszukującym miłości i innych bliskich relacji.

Powstaje polska wersja "The Office"! Wiemy, kto w obsadzie. Zobacz pierwsze zdjęciaZobacz więcej

W polskiej wersji kultowego serialu odpowiednikiem Michaela Scotta będzie Michał Holc. Zamiarem twórców jest, aby widzowie postrzegali go jako właśnie Michaela Scotta, gdyby ten żył w Polsce. Michał Holc jest prezesem firmy zajmującej się produkcją wody mineralnej "Kropliczanka". Prywatnie jest człowiekiem pozbawionym autorefleksji, który każdym słowem i gestem zabiega o atencję i uznanie. Tę rolę zagra Piotr Polak, aktor znany z takich produkcji jak "1983", "Plan B", "Ciemno, prawie noc" oraz "Człowiek z magicznym pudełkiem".

Czekacie na premierę polskiej wersji "The Office"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • reduuta (gość)

    to nie moze sie udac, chała i jeszcze raz chała. szmira 2021 coming soon

    03.08.2021 16:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×