Biznesy polskich gwiazd. Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler mają nosa do interesów! Sprawdź, kto jeszcze zbija fortunę!

Biznesy polskich gwiazd - aktorzy, wokaliści, celebryci zakładają własne firmy i inwestują zarobione pieniądze w różne biznesy. Komu powiodło się w innych branżach? Oto galeria sław, które mają żyłkę do interesów. Wśród nich m.in. Robert Lewandowski, Magda Gessler, Kayah i młodziutka Roksana Węgiel.

Multimedia

Wydawać by się mogło, że znani z pierwszych stron gazet zarabiają w show-biznesie takie pieniądze, że nie muszą się już trudzić w innych branżach. Nic bardziej mylnego. W polskim przemyśle rozrywkowym nie brakuje gwiazd, które mają prawdziwą żyłkę do interesów i lubią inwestować swoje pieniądze w inne projekty i przedsięwzięcia. Wśród nich m.in. Magda Gessler, Kayah i młodziutka Roksana Węgiel.

Muzyczne talent-show w polskiej telewizji. Co było przed "The Voice of Poland"?Zobacz więcej

Biznesy polskich gwiazd — w co inwestują znani z pierwszych stron gazet?

Kariera w show-biznesie nie trwa wiecznie, a 5 minut sławy przemija. Wiedzą to polskie gwiazdy, które chętnie inwestują swoje pieniądze w różne biznesy. Znani próbują swoich sił m.in. w trudnej branży restauracyjnej i odzieżowej. Otwierają hotele, kwiaciarnie, a nawet szkoły językowe! Kto ma plan B, gdyby jego kariera w show-biznesie nie wyszła?

W galerii znajdziecie sylwetki gwiazd, które mają żyłkę do interesów. Sprawdźcie, w co inwestują pieniądze zarobione w show-biznesie!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×