fot. sylwia dabrowa /polska press
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[18/31]

Biznesy polskich gwiazd. Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler mają nosa do interesów! Sprawdź, kto jeszcze zbija fortunę!

Magda Gessler

Prowadząca "Kuchennych Rewolucji" korzysta z każdej okazji aby rozkręcić nowy biznes. Jest właścicielką kilku restauracji m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Bukowinie Tatrzańskiej. Gessler wydaje także kulinarne przewodniki po Polsce, w których przyznaje restauratorom „Poziomki” jako odpowiednik gwiazdek Michelina. Jest również twarzą takich produktów, jak garnki, noże, szybkowary i leki na wzdęcia. Gwiazda jest też właścicielką marki Salon Smaków Magdy Gessler, która zajmuje się sprzedażą syropów, przetworów warzywnych i mięsnych oraz konfitur. Najbardziej kontrowersyjnym biznesem Magdy Gessler była marka parówek Besos. Chociaż gwiazda szczyciła się, że parówki te były naturalne i zdrowe, wiele osób miało wątpliwości wobec ich składu (produkt nie jest już w sprzedaży).

[18/31] Biznesy polskich gwiazd. Robert Lewandowski, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler mają nosa do interesów! Sprawdź, kto jeszcze zbija fortunę!


×