"Black mirror: Bandersnatch". Interaktywny film Netfliksa otrzymał prestiżową Nagrodę Nebula! To spore zaskoczenie!

Interaktywny film "Black mirror: Bandersnatch" otrzymał nagrodę Stowarzyszenia Amerykańskich Pisarzy Fantasy i Science Fiction! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Ogłoszono laureatów Nebula Awards 2019, czyli jednej z najbardziej prestiżowych nagród w gatunku literatury fantasy. Nagrodę w kategorii "Najlepsza powieść 2018" otrzymała książka pt. "The Calculating Stars" Mary Robinette Kowal, ale uwagę komentatorów w większym stopniu wzbudziło inne wyróżnienie!

Opisy odcinków, zdjęcia i zwiastuny nowego "Black Mirror". O czym będzie?Zobacz więcej

W tym roku po raz pierwszy przyznano nagrodę w zupełnie nowej kategorii - "Najlepszy scenariusz do gry wideo". Nagroda nie powędrowała jednak do żadnej z "klasycznych" gier komputerowych, a do interaktywnego filmu pt. "Black mirror: Bandersnatch". Projektowanie gier jest co prawda jedną z ważniejszych osi fabularnych dzieła Netfliska, ale jednak technicznie rzecz biorąc "Bandersnatch" wciąż ma o wiele więcej wspólnego z filmem niż z grą wideo. Sukces "Czarnego lustra" można uznać więc za spore zaskoczenie.

"Black mirror: Bandersnatch" miał swoją premierę w grudniu 2018 roku i był pierwszym pełnometrażowym filmem w ramach tej serii. 5 czerwca 2019 roku na Netfliksie ma pojawić się 5. sezon serialu "Czarne lustro", który będzie składał się z zaledwie trzech odcinków.

TOP15 najlepszych brytyjskich seriali ostatnich lat Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Czarne lustro" sezon 5. zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×