"Black Mirror". Sezon 5. głośnego serialu jeszcze w tym roku! Kiedy premiera?

Wyciekła data premiery pierwszego odcinka 5. sezonu serialu "Black Mirror"! Premierowy odcinek będziemy mogli obejrzeć jeszcze w tym roku. Sprawdź kiedy!

Multimedia

Za nami już premiery najnowszych sezonów takich seriali jak "House of Cards", "1983" czy "Narcos: Meksyk". Wydawać by się mogło, że Netflix nie zaskoczy nas już żadną dodatkową premierą produkcji oryginalnej. Okazuje się jednak, że na na użytkowników platformy czekać będzie jeszcze jedna ciekawa niespodzianka. Jak wynika z wycieku uchwyconego przez portal Hypebeast.com, jeszcze przed końcem br. na Netflixie pojawi się premierowy odcinek najnowszego sezonu "Black Mirror"!

Premiera 2. sezonu szybciej niż myśleliśmy! Co czeka Sabrinę w nowych odcinkach? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Black Mirror - sezon 5. - kiedy premiera?

Przechwycony przez portal screen wskazuje, że nowe odcinki serialu kreślącego przed nami przerażająco realne wizje najbliższej przyszłość, pojawią się już 28 grudnia, a więc niemal równy rok po premierze czwartego sezonu "Czarnego Lustra". Wiadomo także, że Netflix w piątym sezonie szykuje dla widzów pewną nowość, czyli odcinek interaktywny, w którym to widz będzie mógł zadecydować o zakończeniu historii.

Zobacz, jak zapowiada się współczesna wersja powieści Patricka Süskinda! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy nowe rozwiązania wyjdą serialowi na dobre? Tego jeszcze nie wiemy, ale pozostaje mieć nadzieję, że nowe odcinki będą trzymać poziom, do którego przyzwyczaiły nas pierwsze sezony "Black Mirror"!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • FankaBM (gość)

    No i po co te kłamstwa o 5 sezonie? W wycieku grafiki wyraźnie było napisane "Blacka Mirror: Bandersnatch" i ani słowa o 5 sezonie. To osobny byt, film, a nie część serialu - nawet osobno się go otwiera na Netflixie. Nie wiadomo kiedy będzie 5 sezon, a te fake newsy tylko wprowadzają ludzi w błąd. Osobiście od kiedy tylko wyciek ujrzał światło dzienne, wiedziałam, że data nie dotyczy 5 sezonu, a czegoś osobnego.

    28.12.2018 17:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×