„Blade Runner 2049”. Zobacz efektowny zwiastun sequela „Łowcy androidów”! [WIDEO]

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu „Blade Runner 2049”. Zobaczcie, jak prezentuje się produkcja będąca sequelem kultowego „Łowcy androidów” z 1982 roku.

Multimedia

„Blade Runner 2049” będzie rozgrywać się 30 lat po wydarzeniach przedstawionych w "Łowcy androidów". Fabuła sequela kultowej produkcji z 1982 roku będzie koncentrować się na oficerze policji Los Angeles, niejakim K (Ryan Gosling), który trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Jego odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda (Harrison Ford), byłego łowcy androidów, który zaginął 30 lat temu.

CZYTAJ TAKŻE:

NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE FILMY 2017 ROKU. SPRAWDŹCIE ZWIASTUNY I ZOBACZCIE, CO BĘDZIE KRÓLOWAŁO W KINACH! [WIDEO+ZDJĘCIA]
SERIALE 2017. PREMIERY ZAGRANICZNYCH SERIALI W 2017 ROKU [GALERIA]

W obsadzie produkcji znaleźli się: Ryan Gosling, Harrison Ford, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista i Jared Leto. Premiera „Blade Runner 2049” zaplanowana jest na październik 2017. To wszystko, co na razie wiadomo o sequelu „Łowcy androidów”. Pierwszy zwiastun zapowiadający produkcję rzuca jednak więcej światła na nowy film Denisa Villeneuve'a.

Zobacz zwiastun filmu „Blade Runner 2049"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×