blanka lipińska

"365 dni: Ten dzień". Anna Maria Sieklucka żyje jak królowa! Jej dom przypomina pięciogwiazdkowy hotel

Anna Maria Sieklucka zyskała sławę za sprawą głównych ról w filmach "365 dni" oraz "365 dni: Ten dzień". Jak widać, sukces kontrowersyjnych produkcji przełożył się na warunki życia odtwórczyni roli Laury. Okazuje się, że Anna Maria Sieklucka mieszka jak prawdziwa królowa, a wnętrz jej domu mógłby pozazdrościć niejeden renomowany hotel. Zobaczcie, jak mieszka słynna aktorka!

11.05.2022365 dni: Ten dzień

"365 dni: Ten dzień" [RECENZJA]. Stosunek goni stosunek i stosunkiem pogania. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej podbija Netflix

Od premiery filmu "365 dni" minęły dwa lata i wciąż zadziwia mnie skala fenomenu tej produkcji. Wystarczyło, że film pojawił się na Netflix i w jednym momencie stał się w najgłośniejszym polskim filmem na świecie w ostatnich latach. Czy nam się to podoba, czy nie, to fakt, któremu nie zaprzeczymy. Teraz jego drogą ma szansę iść kontynuacja pt. "365 dni: Ten dzień". Sprawdźcie naszą recenzję.

29.04.2022Recenzja

"365 dni: Ten dzień". Ewa Kasprzyk krytycznie o filmie na podstawie książki Blanki Lipińskiej. "Tam nie ma treści"

Ewa Kasprzyk w wywiadzie dla "Onet Rano" odniosła się do wszechobecnej krytyki filmu "365 dni: Ten dzień", w którym zagrała matkę głównej bohaterki. Film na podstawie książki Blanki Lipińskiej nie został zbyt pozytywnie przyjęty. Właściwie brak jakiegokolwiek głosu, który by chwalił produkcję określaną mianem "gniota" i "soft porno". Okazuje się, że niewiele pozytywnego ma do powiedzenia o filmie także występująca w nim aktorka.

29.04.2022365 dni: Ten dzień

"365 dni: Ten dzień". Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone trzymają się za ręce na premierze erotyka na podstawie powieści Blanki Lipińskiej! Łączy ich coś więcej niż praca?

Na platformie Netflix właśnie zadebiutował od dawna oczekiwany film "365 dni: Ten dzień", który jest kontynuacją głośnego obrazu "365 dni". Gwiazdami erotycznego thrillera na podstawie powieści Blanki Lipińskiej są Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone, którzy na premierze produkcji trzymali się za ręce! Łączy ich coś więcej niż praca?

27.04.2022365 dni: Ten dzień

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×