Błędy i nielogiczność w polskich serialach. O czym zapominają scenarzyści? [GALERIA]

W wielu polskich serialach, zwłaszcza tych, które trwają przez wiele lat, możemy zauważyć pewne błędy. Zobacz naszą galerię, żeby zobaczyć o czym zapomnieli twórcy seriali!

Multimedia

Zagorzali fani seriali są bardzo spostrzegawczy. Są w stanie od razu wyłapać różne wpadki czy błędy w ulubionych produkcjach. Najwięcej tego typu nielogiczności możemy znaleźć w serialach, które trwają wiele lat i w ciągu ich trwania czasem zmieniają się scenarzyści.

Ten sam aktor, inna postać. Zobacz, kto zagrał kilka ról w tym samym serialu!Zobacz więcej

Błędy w scenariuszach polskich seriali

Czasem w serialach zdarzają się drobne błędy, na przykład w imieniu bohatera. Drugoplanowa postać czasami na początku trwania produkcji nazywa się inaczej, ale później jest to zmieniane. Dużym błędem natomiast jest, gdy scenarzyści "zapominają", czy bohater na początku miał żonę czy dzieci.

Najwięcej takich błędów możemy spotkać w serialach, które trwają wiele lat jak: "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "rodzinka.pl" czy "Ranczo". Choć niektóre z nich, nie przeszkadzają tak bardzo w odbiorze, to inne mogą być bardzo zauważalne. W naszej galerii możecie znaleźć kilka takich błędów. Zauważyliście je wszystkie?

Najbardziej ABSURDALNE wątki w polskich serialach [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Aktorzy jednej roli

Komentarze

Skomentuj
  • Widzka (gość)

    No właśnie np.w "Na dobre i na złe" kiedyś grała Dobrochnę, która urodziła córeczkę, a obecnie gra lekarkę, której syn również jest lekarzem. A o "Ojcu Mateuszu"? tam dopiero jest poplątanie z pomieszaniem.

    25.02.2019 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×