Błędy i wpadki w serialach. Gafy zdarzają się nawet w największych produkcjach. Zobaczcie!

Wpadki w serialach zdarzają się bardzo często, a błędów nie wystrzegają się nawet najlepsi. Pamiętacie słynny już kubek kawy w finałowym sezonie "Gry o tron"? Takich przykładów mamy na pęczki! Przekonacie się o tym, jeśli zajrzycie do galerii, w której zebraliśmy największe błędy i wpadki z popularnych seriali!

Multimedia

Co nagle, to po diable... w serialach

Praca na planie serialu wymaga od każdego członka ekipy maksymalnego zaangażowania i skupienia. Reżyserzy, scenarzyści, aktorzy, operatorzy kamer, dźwiękowcy oraz pozostali członkowie ekipy starają się zawsze pracować w idealnej harmonii, ale nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Chwila nieuwagi i wpadka gotowa!

Osławionego już kubka kawy, który pojawił się w 4. odcinku finałowego sezonu "Gry o tron" najpierw w kadrze nie zauważyli reżyserzy, a następnie osoba odpowiedzialna za montaż odcinka. O kubku z Winterfell, który pochodził jednak nie ze Starbucksa, a z kawiarni Established Coffee w Belfaście, dyskutowano tygodniami. To jednak nie przeszkodziło produkcji HBO w zgarnięciu rekordowej liczby 32 nominacji do nagród Emmy 2019.

Takie błędy popełnia się w polskich serialach. O czym zapominają scenarzyści?Zobacz więcej

Błędy i wpadki w serialach — o czym zapominają twórcy seriali?

Kubek kawy ze Starbucksa w "Grze o tron" to jednak nie wszystko. Takich przykładów jest znacznie więcej i pewnie każdy fan seriali ma ich na pęczki! Błędów nie wystrzeli się twórcy wielu kultowych dziś produkcji takich jak: "Przyjaciele" czy "Z Archiwum X". Wpadki zdarzały się też w "Stranger Things", "Narcos", "Simpsonach”, a nawet "Breaking Bad"!

Przekonasz się o tym, jeśli zajrzysz do naszej galerii, w której zebraliśmy największe błędy i wpadki z popularnych seriali!

Zobacz galerię

Tekst pierwotnie opublikowany: 2019-09-06 14:57:16

Komentarze

Skomentuj
  • Kamila (gość)

    To z Lucyną w "Lucyferze", było akurat dobre 😂❤️

    06.09.2019 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×