Bliźniaki w filmach i serialach, czyli rodzeństwo, które trudno rozróżnić! Bracia Mroczek, Tom Hardy, siostry Olsen

Bracia Mroczek, Tom Hardy, siostry Olsen - bliźniaki w filmach i serialach nie pojawiają się często, ale nie znaczy to, że ich nie ma! Jednak nie zawsze gra je prawdziwe rodzeństwo... Sprawdźcie, w których produkcjach mogliśmy oglądać bliźniaki!

Multimedia

Bliźniaki w filmach i serialach

W wielu filmach czy serialach możemy oglądać perypetie rodziny, w tym rodzeństwa. Dość rzadko jednak pojawiają się w nim bliźniaki! Choć prawie zawsze wyglądają tak podobnie, że trudno ich od siebie odróżnić, to jednak ich charaktery często nie są takie same!

Bracia w serialach. Najlepsze braterskie duety na ekranie [GALERIA]Zobacz więcej

Co ciekawe nie wszystkie bliźniaki są dla siebie życzliwe, zdarza się, że tak bardzo się różnią, że nie mogą ze sobą przebywać! Przykładem takiego rodzeństwa są bracia Kozioł z "Rancza" czy siostry Buffay z "Przyjaciół". Mogliby brać przykład z braci Zduńskich z "M jak miłość", którzy, choć nie zawsze się ze sobą zgadzają, to jednak potrafią wspierać się w trudnych chwilach.

Ponieważ bliźniaki nie są tak często spotykane, w niektórych produkcjach aktorzy musieli wcielić się podwójną rolę! Takiego zadania podjęli się Lindsay Lohan, Cezary Żak czy Lisa Kudrow.

W naszej galerii możecie znaleźć przykłady bliźniaków w filmach i serialach! Których z nich lubicie najbardziej?

Nie tylko "Przyjaciele"! Oto nasz ranking seriali o losach paczki przyjaciół!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×