"Blondynka 7" odcinek 1. Dramatyczne wydarzenia podczas ślubu Sylwii i Dawida! Kim jest Drucki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Wypadek Sylwii Kubus i tournee Dawida w szóstym sezonie sprawiły, że ich związek dojrzeje do poważnych decyzji. Będą myśleli o byciu razem na serio i o ślubie. Czy do niego dojdzie? Zobacz, co wydarzy się w pierwszym odcinku nowego sezonu "Blondynki"!

Multimedia

"Blondynka" sezon 7. odcinek 1. w niedzielę, 2.12.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

W pierwszym odcinku siódmego sezonu serialu "Blondynka" niecodzienne wydarzenie - w kościele zebrali się niemal wszyscy mieszkańcy wsi w oczekiwaniu na - ślub Sylwii i Dawida! Kiedy wszyscy wychodzą przed kościół i ustawiają się do pamiątkowego zdjęcia, nad Majaki nadciąga huragan. Welon Sylwii odfruwa. To początek katastrofy!

Nowy sezon wkrótce w TV! Sylwia i Dawid dojrzeją do poważnych decyzji? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zamiast na wesele wszyscy biegną ratować dobytek. Orkan pokazuje swoją niszczycielską siłę. Wybuchają pożary. Nie udaje się uratować domu doktora i Jasiuni, lecznicy, schroniska dla psów ani stanicy koni-emerytów.

Akcję ratunkową relacjonują media. Reportaż z Majaków ogląda w tawernie kapitan Karol Drucki... Kim jest ten mężczyzna? Skąd się wziął i czego szuka w Majakach? Jaką rolę odegra w życiu pięknej pani weterynarz?

Będzie 7. sezon serialu! Czy Natalia Rybicka zostanie w obsadzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×