"Blondynka 7" odcinek 2. Drucki bacznie obserwuje Sylwię! Kim jest i czego szuka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kapitan, który zadomowił się w leśniczówce, budzi ciekawość przede wszystkim Auguścikowej i Jasiuni. A zajęta pracą Sylwia Sylwia nie zauważa, że mężczyzna zbiera informacje na jej temat. Czy dowiemy się, kim jest Drucki? Zobacz, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku 7. sezonu "Blondynki"!

Multimedia

"Blondynka" sezon 7. odcinek 2. w niedzielę, 9.12.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

W drugim odcinku siódmego sezonu serialu "Blondynka" kapitan (Andrzej Zieliński) zadomowił się już w leśniczówce. Wzbudza ciekawość Auguścikowej i Jasiuni. Kim on jest i czego właściwie szuka? Zanim znajdą odpowiedź na to pytanie, kapitan pomoże im, ściągając z drzewa fotel doktora, który ugrzązł tam po huraganie. Jasiunia jest zachwycona, z pewnością Jan ucieszy się z odnalezienia zguby. Nieoczekiwanie doktor zamiast zasiąść w fotelu jak dawniej, rozbija go w kawałki na oczach Jasiuni i kapitana.

Sylwia zaprzątnięta codziennymi obowiązkami weterynaryjnymi w wolierze, oborze Palimąki i w lesie, gdzie neutralizuje niebezpieczny rój pszczół nie zauważa, że kapitan kolekcjonuje kolejne szczegóły jej życia.

Dramatyczne wydarzenia podczas ślubu Sylwii i Dawida! Kim jest Drucki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Auguścik jedzie z Elwirką do Białegostoku. Ona jest zachwycona "światowymi" salonami fryzjerskimi, on jest zaniepokojony nową pracą, która wypchnie go z lasu prosto za biurko w urzędzie. Stec pod naciskiem felczerowej wyznacza nagrodę za schwytanie czarnego ogara. Dla Kiziora i Starucha to okazja na szybki zarobek. Dla Maneja i jego oddziału szansa na wykazanie się odwagą i uzasadnienie swojego istnienia. Traczyk nie wie jeszcze, czy wystartuje w wyborach, ale wie, że senator nie może obejść się bez auta. Szuka odpowiedniego modelu na szrocie. Tam jego starania podgląda Sikora, miejscowy biznesmen o niejasnych aspiracjach.

Sydney Struś oznajmia Auguścikowej, że wyjeżdża do Australii na kontrakt. Pyta, czy ta nie zgodziłaby się przechować mu ostatniego strusia. Auguścikowa zgadza się i pyta czy Struś wróci. Jeśli będę miał do kogo - odpowiada Sydney.

Nowy sezon wkrótce w TV! Sylwia i Dawid dojrzeją do poważnych decyzji? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Majka dostaje propozycję powrotu do pracy w Warszawie. Odzywa się do niej Jacek Kowal, dawny kolega z pracy i adorator. Majka nie mówi nie. Doktor wyjeżdża na szkolenie weterynaryjne do Warszawy - ma go podwieźć Dawid. Spotykają się na stacji benzynowej, gdzie Dawid odnajduje Jana grającego na harmonijce ustnej. Czyżby doktor nosił w sobie jakąś tajemnicę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×