"Blondynka 7" odcinek 3. Nieoczekiwane wyznanie kapitana! Sylwia zszokowana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Doktor, który w przeszłości grał w zespole "Bystra woda", postanawia odtworzyć grupę. Jasiunia nie jest z tego szczególnie zadowolona. Kapitan zaś próbuje zbliżyć się do Sylwii i szybko znajdują wspólny język. Czy Karol zdobędzie się na odwagę i wyzna Sylwii prawdę?

Multimedia

"Blondynka" sezon 7. odcinek 3. w niedzielę, 16.12.2018 o godz. 20:10 w TVP1! - sprawdź program tv

Kapitan próbuje zbliżyć się do Sylwii. Sprzyja mu w tym los. Kiedy po porannej zaprawie znajduje w trawie rannego bociana, wzywa Sylwię do woliery, do pacjenta. Przy okazji udaje im się dłużej porozmawiać. Kapitan opowiada jej o swojej pracy na morzu, Sylwia odwdzięcza się opowieściami o ptakach i przesącza wiadomości o swoim dzieciństwie. Widać, że mają ze sobą dobry kontakt. W Karolu szybko dojrzewa myśl, żeby wyznać Sylwii prawdę, że jest jej ojcem.

Nowy sezon wkrótce w TV! Sylwia i Dawid dojrzeją do poważnych decyzji? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Tymczasem doktor i Dawid mieli wrócić z Warszawy. Jednak doktor informuje Jasiunię, że jego pobyt przedłuży się o kilka dni, chociaż szkolenie się już skończyło. Jasiunia nie jest szczególnie zadowolona, tym bardziej że przez przypadek przy pomocy Sylwii odkrywa, że doktor był kiedyś muzykiem i grał w zespole "Bystra woda". Co gorsza solistką w tym zespole była pierwsza żona doktora, Bożena. Bożena jest też pośrednio powodem przedłużenia się nieobecności doktora. Po drodze Jan z Dawidem odwiedzają Borutę, dawnego przyjaciela doktora z zespołu. Boruta przegania ich z dubeltówką w dłoni. Nie chce rozmawiać z doktorem, zwłaszcza o przeszłości i o Bożenie.
Wydaje się, że plan doktora, żeby zrekonstruować "Bystrą wodę" pali na panewce. Doktor nie zna adresów pozostałych członków, te zna tylko Boruta. Dawid, słysząc opowieść doktora, postanawia pomóc i wydobywa od Boruty adresy Lolka i Ciasnego.

Nowy sezon wkrótce w TV! Sylwia i Dawid dojrzeją do poważnych decyzji? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Auguścik nie radzi sobie z pracą w urzędzie, ucieka z niej do lasu, czyli do miejskiego parku. Oksana dowiaduje się, że Traczyk chce kandydować na senatora. Nie może się z tym pogodzić. Sylwia radzi jej, żeby nie wstrzymywała pragnień męża. Sama powinna wyjechać do Brukseli, a jemu pozwolić kandydować. Majka spotyka się z Jackiem Kowalem w stolicy. Nieoczekiwanie bierze udział w negocjacjach. Świetnie się sprawdza. Kowal rekrutuje ją. Majka nie jest przekonana, że to dobry pomysł. Jeszcze.
Auguścikowa obawia się, że jeśli Michał zostanie na stałe w Białymstoku, a Elwirka otworzy tam zakład fryzjerski, to rozpadnie się jej rodzina. Dlatego namawia Jaiunię, żeby przyuczyła się do fryzjerstwa i wspomogła Elwirkę w salonie.

Dawid z doktorem odwiedzają też stajnię Szaberków, którzy mają przygarnąć konie ze zniszczonej stanicy w Majakach. Ich stajnia prezentuje się bardzo dobrze. Doktor będzie rekomendował Sylwii przeprowadzkę koni. Jego niepokój wzbudza tylko pies, który przypięty jest na łańcuchu do ściany stajni. Sylwia czeka na Dawida, zamiast niego w drzwiach staje kapitan, który wyznaje Sylwii, że najprawdopodobniej jest jej ojcem!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×