"Blondynka 7" odcinek 8. Tajemnica Sylwii ujawniona! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kapitan przegląda w swoim pokoju w leśniczówce pamiątki z przeszłości. Wśród nich jest pożółkły list. Podczas robienia porządków list znajduje Auguścikowa i postanawia go przeczytać. Jaką tajemnicę odkryje?

Multimedia

"Blondynka" sezon 7. odcinek 8. w niedzielę, 20.01.2019 o godz. 20:15 w TVP1! - sprawdź program tv

Kapitan przegląda w swoim pokoju w leśniczówce pamiątki z przeszłości. Wśród nich jest pożółkły list. Znajduje go Auguścikowa, sprzątając pokój kapitana. Nie mogąc oprzeć się pokusie kobieta czyta list i odkrywa tajemnicę Sylwii. Nie wie, że jej wścibstwo w sposób znaczący wpłynie na życie dziewczyny. Sylwia nie wiedząc jeszcze o odnalezionym liście, jedzie do kapitana, żeby zapytać go o testy DNA na ojcostwo. Tymczasem Auguścikowa nie może już dłużej trzymać w sobie tajemnicy listu kapitana. Zwierza się doktorowi i Jasiuni. Oni muszą o tym powiedzieć Sylwii. Jej reakcja jest gwałtowna.

Nieoczekiwane wyznanie kapitana! Sylwia zszokowana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sylwia zostaje wezwana przez Bronka do zbadania chorej świni. Podejrzewa różycę. Nie wie jednak, że wcześniej młody Partyka zakopał przy gospodarstwie inną świnię, która padła. Partykowa donosi Sylwii o zakopanej świni. Sylwia jedzie na miejsce. Pobiera próbki. Partyka odwiedza stajnię Szaberków. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda dobrze, konie są zadbane. Partyka, zauważa jednak, że pojawia się tam też Grajewski, znany w okolicy rzeźnik. Mówi o tym Sylwii, która obiecuje, że się temu przyjrzy.

Po kłótni z Jasiunią Elwirka zamyka tymczasowo zakład fryzjerski w Majakach, choć zdaje sobie sprawę, że nie ma po co wracać do salonu w Białymstoku. Skłócone kobiety jednak dogadują się. Duża w tym zasługa Jasiuni, która pierwsza wyciąga rękę do zgody. Elwirka przyjmuje to z ulgą. Teraz już może definitywnie wycofać się z działalności w Białymstoku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×