"Blondynka" i "O mnie się nie martw" będą pokazywane w Rumunii

Seriale "Blondynka" i "O mnie się nie martw" zostały docenione za granicą. Prawa do emisji tych popularnych seriali zostały sprzedane przez Biuro Handlu TVP do rumuńskiej telewizji publicznej TVR.

Multimedia

Już od lipca widzowie rumuńskiej publicznej stacji telewizyjnej będą śledzić losy Sylwii Kubus głównej bohaterki serialu TVP1 "Blondynka" w reż. Mirosława Gronowskiego. W pierwszych dwóch częściach tytułową bohaterkę zagrała Julia Pietrucha, a w trzeciej zastąpiła ją Joanna Moro. Oprócz tego w serialu występują także m.in. Bartosz Opania, Magdalena Schejbal, Andrzej Grabowski, Piotr Gąsowski czy Olaf Lubaszenko. Tytułowa "Blondynka" jest lekarzem weterynarii, która po konflikcie z współpracownikami wyjeżdża z Warszawy, gdyż nie chce dalej uczestniczyć w świecie kłamstw, oszustw i intryg. Przeprowadza się do Majaków, jednak szybko spostrzega, że to miejsce niczym nie różni się od tego, z którego przybyła. Bohaterka postanawia zmienić wieś na lepszą.

Drugą produkcją kupioną przez TVR jest pierwsza część najnowszego serial Dwójki "O mnie się nie martw" w reż. Michała Rogalskiego. W serialu występują m.in. Joanna Kulig, Stefan Pawłowski czy Paweł Domagała. Główna bohaterka, Iga Małecka jest przebojową kobietą o złotym sercu i niewyparzonym języku. Mimo wielu życiowych niepowodzeń, nigdy się nie poddaje i zawsze potrafi znaleźć wyjście z trudnej sytuacji. Jej utrapieniem jest leniwy i niezdarny mąż, a największym szczęściem dwie rezolutne córeczki. Mimo że zależy jej na szczęściu dzieci, nie chce tkwić w nieudanym związku, dlatego wzięła rozwód.

CZYTAJ TAKŻE: "O MNIE SIĘ NIE MARTW" ODCINEK 13. S. 2. CO WYDARZY SIĘ W OSTATNIM ODCINKU? [WIDEO] WYSTARTOWAŁY ZDJĘCIA DO 4. SEZONU "BLONDYNKI". ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×