"Blondynka". Magdalena Schejbal komentuje swoje odejście z serialu. Wszystko przez problemy zdrowotne!

Magdalena Schejbal nie pojawi się w 8. sezonie "Blondynki". Aktorka skomentowała swoje odejście z serialu. Okazuje się, że jej nieobecność jest wynikiem problemów zdrowotnych. Co dolega Magdalenie Schejbal?

Multimedia

"Blondynka" bez Magdaleny Schejbal

Magdalena Schejbal w "Blondynce" pojawiała się od pierwszego sezonu. Wcielała się w Jagnę - przyjaciółkę głównej bohaterki, którą grały jak dotąd: Julia Pietrucha, Joanna Moro i Natalia Rybicka. U boku nowej "Blondynki" - Marty Żmudy Trzebiatowskiej - zobaczymy inną Jagnę. Magdalenę Schejbal zastąpi Honorata Witańska.

Honorata Witańska dołączyła do obsady! Zastąpiła inną aktorkę!Zobacz więcej

Okazuje się, że zniknięcie Schejbal z "Blondynki" jest wynikiem problemów zdrowotnych aktorki. Poinformowała o nich za pośrednictwem mediów społecznościowych we wpisie, w którym pożegnała się z widzami serialu:

Kochani!Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację,którą nawet polubiłam 😌!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności,która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci,zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia

Przypomnijmy, że Magdalena Schejbal w przeszłości mogliśmy oglądać także w serialach: "Kryminalni", "Szpilki na Giewoncie", "Przepis na życie", "Mąż czy nie mąż", "Na dobre i na złe" oraz "Ucho Prezesa". Życzymy zdrowia i czekamy na nowe role!

"Kryminalni" mają 15 lat! Jak zmienili się aktorzy grający główne role?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×